Tarife ve Paketler

Vodafone Şanlıurfa'ya özel hoşgeldin tarifesi kampanyası

Vodafone Şanlıurfa'ya özel hoşgeldin tarifesi kampanyası

23 Haziran 2014 23:48
-A

+A


Şanlıurfa’da, Faturalıya Hoşgeldin Kampanyası ile yapılan faturasızdan faturalıya geçişlerde 12 ay kalma sözü veren abonelerimiz her yöne 200 dakika, her yöne 4000 SMS ve 4 GB internete sadece 19 TL’ye fatura aşım derdi olmadan sahip oluyorlar!

Kısa bir süre için, bu kampanyaya geçen tüm abonelerimize, 3 ay boyunca kullanabilecekleri Toplam 4000 SMS ve 4GB cepten internet hediyesi otomatik olarak tanımlanacaktır.

Kampanya Detayı:
- Kampanya kapsamında: Duran Faturalıya Geçiş tarifesindeki aboneler, 12 ay taahhüt vermeleri karşılığında, tarifeden 25 TL yerine 19 TL'ye yararlanabileceklerdir.
- Duran Faturalıya Geçiş Tarifesi'nin aylık ücreti KDV, ÖİV dahil 25 TL'dir. 12 ay taahhüt veren aboneler 12 ay boyunca aylık ücret üzerinden 6 TL indirim kazanarak tarifeden KDV, ÖİV dahil 19 TL'ye yararlanabileceklerdir.
- Kampanyaya dahil olan aboneler izleyen dönem içerisinde kampanyadan çıktıklarında, tarifelerini değiştirdiklerinde, hatlarını iptal ettirdiklerinde, devrettiklerinde, dondurduklarında, ön ödemeliye geçiş yaptıklarında, numaralarını başka operatörlere taşıdıklarında kampanyadan yararlanma haklarını kaybedeceklerdir. Bu durumlarda abonenin bir sonraki faturasına taahhüt cayma bedeli yansıtılacaktır. Cayma bedeli  kampanya içinde kalınan her ay için 6 TL’dir.
- Bir müşteri maksimum 3 hattı ile kampanyadan yararlanabilir.
- Kampanya çıkışları anlık olur ve çıkış yapılan fatura döneminde verilen fayda çıkış işleminden sonraki ilk fatura dönemine kadar sürer.
- Bu kampanya mevcut ve planlanan taahhütlü kampanyalarla, cihaz kampanyalarıyla birlikte kullanılamaz. Taahhütlü diğer kampanyalara girmek isteyen müşterilerin bu kampanyadan çıkması gerekmektedir.
- Vodafone'un kampanya ve tarife özelliklerinde ve ücretlendirmesinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından belirlenen usullere uygun olarak değişiklik yapma hakkı saklıdır.
- Kampanyadan yararlanmak isteyen abonelerin Vodafone'un Kurumsal Güvenlik birimi tarafından belirlenen kara / gri listede, kredi kartı kara listede, cep aran kara listede yer almaması ve MERNIS sorgusunun başarılı yapılabiliyor olması gerekmektedir.
- Vodafone Müsteri Hizmetleri’ne yapılan görüşmeler arama başına 1 dk, dakika hakkı yoksa 43,80 Kr olarak ucretlendirilecektir.
- Tarife dahilindeki kullanım paketleri yurtiçi veya yurtdışı özel servis numaralarını arama, rehberlik servislerini arama, 444’lü özel servis numaralarına kullanım yapma, uydu ve gemi numaralarını arama, Türkiye’den yurtdışını arama, yurtdışına SMS atma, Kıbrıs’ı arama, Kıbrıs’a SMS atma, yurtdışındayken arama, Kıbrıs’tayken arama, yurtdışındayken aranma, Kıbrıs’tayken aranma, yurtdışındayken SMS atma, Kıbrıs’tayken SMS atma, yurtdışındayken internet kullanma, Kıbrıs’tayken internet kullanma,  Mobil TV ve Arayana Dinlet (RBT) gibi içerik üyelikleri veya katma değerli servis kullanımları için geçerli değildir.
- Kampanya 31.07.2014 tarihine kadar geçerlidir.


 
Facebook'ta paylaş butonu
Print
  • ÇOK OKUNANLAR
  • ÇOK YORUMLANANLAR

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku