Tarife ve Paketler

Vodafone faturasız operator değişimi 1000 (bin) dakika 1 GB 19 TL

Vodafone faturasız operator değişimi 1000 (bin) dakika 1 GB 19 TL

Vodafone faturasız operator değişimi 1000 (bin) dakika 1 GB 19 TL

13 Haziran 2014 00:17
-A

+A

Vodafone Faturasıza gelenlere her yöne 1000 dk ve 1 GB internet içeren Duble 1000 Tarifesi ayda sadece 19 TL'ye geliyor.

Her daim kazanan Vodafone Faturasızlar dünyasına siz de gelin diye, her yöne 1000 dk ve 1 GB internet içeren Duble 1000 Tarifesi ayda sadece 19 TL

Tarifenizdeki dakikalarınızı SOR DUBLE1000 yazıp 7000’e ücretsiz göndererek anlık olarak sorgulayabilirsiniz.

Kampanya Detayı:


    Vodafone'a numara taşıma ya da yeni hat tesisi yoluyla son 30 gün içerisinde katılmış bireysel faturasız aboneler için geçerlidir.
    Bu tarife kapsamında 19TL karşılığında yurt içi her yöne geçerli 1000 dk, 1 GB sahibi olursunuz.
    Tarife kapsamında  yüklenen içeriklerin geçerlilik süresi 30 gündür. Kullanılmayan bakiyeler 30 günün sonunda silinir; bir sonraki aya devretmez. Transfer edilemez.
    Dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
    Tarife içeriği yüklendikten 30 gün sonra bakiyenizde yeterli tutar bulunduğu durumda tarifeniz yenilenir. Tarife yenilemelerinden 3 gün önce size SMS’le bilgi verilir.
    Tarife kapsamında kazanılan içerikler SOR DUBLE1000  yazıp 7000’e ücretsiz göndererek anlık sorgulanabilir.
    Tarife ücretinin tahsil edilemediği durumlarda (tarife yenilenemediğinde) ya da tarife kapsamında yüklenen dakikalar sona erdiğinde üzerinizde başka bir aktif  paket bulunmuyorsa her yöne konuşmalar dakikası 43,89 Kr’den ücretlendirilir
    Tarife kapsamındaki dakikaları alabilmek için yeterli bakiye bulundurmak dışında bir yükleme koşulu bulunmamaktadır. Tarife ücreti  bakiyenizden tahsil edildiğinde belirtilen içerik hesabınıza ayda bir kere olmak üzere yüklenir.
    Tarife kapsamında verilen içerikler iptal edilemez. Dilerseniz farklı bir tarifeye geçiş yapabilirler.
    Bu tarifeye geçiş yapan aboneler otomatik olarak 3G hizmetinden faydalanmaya başlarlar.
    Bu tarifeden başka bir tarifeye geçerken yapacağınız değişiklik anlıktır. Ancak tarife değişikliği yaptığınız durumda, bir önceki tarifeniz kapsamında o ay hattınıza yüklenen dakikalar 30 günlük dönem sonuna kadar geçerlidir.
    Tarife kapsamındaki dakikalar sadece yurtiçi operatörlere doğru görüntülü konuşma ve ses kullanımları için geçerli olup, roaming,  yurtdışını (ve Kıbrıs’ı) arama, özel servis aramaları, TT servisleri, uydu görüşmeleri ve diğer hizmetlerde geçerli değildir. Geçerli olmayan hizmetler , ona özel bir paket/avantaj satın alınmadığı durumda standart tarifeden ücretlendirilir.
    444lü numaralara ve 1'le başlayan ücretli 3 haneli numaralara doğru yapılan aramalar tarife kapsamındadır.
    Tarife kapsamında yüklenen ve hediye dakikaların FCT içinde ve konferans çağrılarında kullanımına izin verilmez. Kullanımı tespit edilen abonelerin hattı için; tek taraflı kısıtlanma hakkı bakiidir.
    Numara taşıma, faturalı hatta geçiş, dondurma, iptal, kapama işlemlerinizde tarifeniz kapsamındaki haklar silinir.
    Cep Aran Kampanyası bu tarife ile birlikte geçerli değildir.
    Aylık her Yöne Konuşma, Aylık Her Yöne Mini Konuşma, Süper Avantaj, Komple, Her Yöne 500 Dk, Avantaj, Hoşgeldin, Aylık Vodafone içi Katla Kazan, Freezone'a Gel Katla Kazan, Her Yöne Katla Kazan, Hoşgeldin Mini, Hoşgeldin Maksi, Genç 500, Süper Komple, Komple Özgürlük, Hoşgeldin 250, Her Yöne 200 Dk, Hepsi Bir Arada Özgürlük, 3ü 1 Arada, Özgür İkili, Fırsat Üçlü, Yeni Fırsat Üçlü, Hoşgeldin 400, Yeni Özgür İkili, Genç İkili, Hoşgeldin 400 Yeni Hat, Komple Fırsat, Kolay Fırsat 500, Kolay Fırsat, Freezone 3ü birarada paketleri bu tarife ile birlikte geçerli değildir.
    Son 90 gün içerisinde numarasını Vodafone'dan taşımış olan aboneler ve Vodafone Telekomünikasyon A.Ş. kara ve gri listelerinde bulunan aboneler bu tarifeden yararlanamazlar.
    Vodafone BTK'ya yasal kurallar çerçevesinde bildirerek tarifede değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Facebook'ta paylaş butonu
Print
  • ÇOK OKUNANLAR
  • ÇOK YORUMLANANLAR

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku