Banka Kredileri

Vadeli altın hesap kampanyası-Garanti bankası

Vadeli altın hesap kampanyası-Garanti bankası detayları

Vadeli altın hesap kampanyası-Garanti bankası

17 Ekim 2016 21:39
-A

+A


Vadeli Altın Hesabı ile hem altın birikim ve yatırımlarınızı güvenle hesabınızda değerlendirir, hem de altınlarınıza avantajlı faiz oranları ile daha fazla değer kazandırırsınız. Altınlarınızı çalınma korkusu olmadan güvenle değerlendirebilirsiniz. Vadeli Altın Hesabı ile altınlarınızın evde ya da Vadesiz Altın Hesabı'nda durduğundan daha fazla değer kazanmasını sağlarsınız.

Bileziklerinizi, yüzüklerinizi, cumhuriyet liralarınızı kısaca tüm takılarınızı ve altınlarınızı Garanti'ye getirin, uzman eksperler aracılığı ile değerleyip gram bazında güvenli bir şekilde anında hesabınıza yatıralım. 100 gr ve üzeri bakiyeli ise Vadeli Altın Hesabı açalım, hesabınıza 2 kat faiz kazanın.

10 Ekim sonrasında Şubelerimiz ya da anlaşmalı kuyumcularımızdan fiziki altın yatıran müşterilerimizin 100 gram ve üzeri 1 yıl vadeli mevduatına 2 Kat faiz kazanıyor.

Vadeli Altın Hesabı açma işlemini, Garanti İnternet Hesaplar ve Ürünler menüsü Hesap Açılışı adımı e-Vadeli Hesap seçeneğinden yapabilirsiniz.

Hemen Garanti İnternet/Garanti Cep parolanızı almak için tıklayın. Henüz Garanti'de hesabınız yoksa açtırmak için size en yakın Garanti şubesine uğramanız yeterli.

Altın Şubeleri uygulaması kapsamında şubelerimize getireceğiniz altınlarınızı, Vadesiz Altın hesabınızdaki gram altınları ya da diğer hesaplarınızdaki (TL/Döviz) tutarları Vadeli Altın Hesabı'nda değerlendirebilirsiniz.

---------------------------------------------------

    Kampanya 11- 31 Ekim arasında, altın şubelerine fiziki altın getiren ve getirdikleri altın tutarı ile vadeli altın hesabı açan müşterilerimize uygulanacaktır.
    Altın fiyatının artması durumunda hem altının getirisinden hem de faiz getirisinden faydalanmış olursunuz
    Vadeli Altın Hesabı açmak için Garanti İnternet alt limiti 50 gram, Garanti şubeleri alt limiti 100 gramdır.
    Vadeli Altın Hesabı açmak için minimum vade 12 aydır.
    Vadeli Altın Hesabınızdaki tutarın 100.000 TL'ye kadar olan kısmı devlet güvencesinde olup Tasarruf Mevudatı Sigortasına tabidir.
    Vadeli Altın Hesabını şubelerimizden veya Garanti İnternet'ten açabilirsiniz.
    Stopaj oranı %15'tir.
    1 yıl vade ve en az 100 gram bakiye ile açılan tabela faiz oranımız %0,80’dir. Kampanyadan yararlanan müşterilerin Vadeli Altın Hesabı’na yıllık %1,60 faiz verilecektir.
    Kampanya kapsamında sadece yeni para kabul edilecektir. Kampanyada vadeli altın hesabına yatırılacak tutar için üst limit yoktur.
    TL ya da başka birimden altına dönen müşteriler değil sadece fiziki altın getiren müşteriler kampanyadan yararlanacaktır.
    Kampanya 31 Ekim 2016 tarihine kadar geçerlidir.

-----------------------------------------------------------

Vade
  100 gr. +*
365 - 366 gün %0,80

*Garanti İnternet için alt limit 50 gr’dır. Vadeli altın hesabı sadece yıllık vadeli olarak açılabilir. Altın şubelerimize fiziki altın getiren müşterilerimizin 1 yıl vade ve en az 100 gram bakiye ile açılan vadeli altın hesaplarına 10-31 Ekim 2016 tarihleri arasında %1,60 brüt faiz uygulanacaktır.

**Vadeli altın hesabından vadesinden önce para yatırma ve para çekme işlemleri ile vade değişikliği işlemleri gerçekleştiği durumda kampanyadan yararlanılamayacaktır. Kampanya sadece şubelerden açılan vadeli altın hesapları için geçerlidir, internet şubesinden açılan vadeli hesaplar dahil değildir. Banka kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.


Facebook'ta paylaş butonu
Print
  • ÇOK OKUNANLAR
  • ÇOK YORUMLANANLAR

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku