Tarife ve Paketler

Turkcell TV Plus Sinema TV 1001 Film kampanyası

Turkcell TV Plus Sinema TV 1001 Film kampanyası

3 Mayıs 2014 23:17
-A

+A

SinemaTV 1001 kanalını, aşk filmleri ve romantik komedilerin yayınlandığı SinemaTV Aşk kanalını, macera, aksiyon, korku ve gerilim filmlerinden oluşan SinemaTV Aksiyon kanalını izleyebilirsiniz.

Turkcell TV Plus SinemaTV 1001 Filminin Kampanyası

Turkcell'in başlatmış olduğu TV Plus SinemaTV 1001 Filminin Kampanyası kapsamında SinemaTV artık Turkcell TV’de, üstelik bu avanatjlı kampanya sayesinde ilk ay Bedava.

SinemaTV Paketi Avantajları;

Bilgisayarınızdan, sinemanın olmazsa olmaz 1001 filminin yayınlandığı SinemaTV 1001 Filminin kanalını, aşk filmleri ve romantik komedilerin yayınlandığı SinemaTV Aşk kanalını, macera, aksiyon, korku ve gerilim filmlerinden oluşan SinemaTV Aksiyon kanalını izleyebilirsiniz.

Ayrıca; cebinizden, bilgisayarınızdan ve tabletinizden “SinemaHemen” kategorisi altında yer alan HD kalitesindeki dev bütçeli Hollywood yapımları, Türk ve dünya sinemasının seçkin örnekleri ve beyaz perdenin ödüllü filmlerinden oluşan yılda en az 500 film ve popüler 400 bölüm diziyi dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

SinemaTV Paketi, tüm TurkcellTV üyelik ilk ay ücretsiz sunulmaktadır.

Turkcell TV Plus SinemaTV 1001 Filminin Kampanyası SinemaTV Aşk, SinemaTV Aksiyon, SinemaTV 1001 Filminin kanalları sadece bilgisayardan izlenebilir, mobil cihazlar ile izlenemez.

Turkcell TV Plus SinemaTV 1001 Filminin Kampanyası hakkında detaylı bilgi için Tıklayınız
Facebook'ta paylaş butonu
Print
  • ÇOK OKUNANLAR
  • ÇOK YORUMLANANLAR

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku