Tarife ve Paketler

Türk Telekom Samsung Galaxy Tab 4 Kampanyası

Türk Telekom Samsung Galaxy Tab 4 Kampanyası

5 Kasım 2014 22:29
-A

+A


Türk Telekom  müşterisi iş yerleri ayda sadece 29 TL’den başlayan fiyatlarla Samsung Galaxy Tab 4 10.1 tablet sahibi olabiliyor.

İş yerlerinin en büyük teknoloji ve çözüm ortağı Türk Telekom, kesintisiz iletişim için cazip fırsatlar sunmaya devam ediyor. Türk Telekom iş yeri müşterileri 24 ay taksit seçeneği ve uygun ödemelerle Samsung Galaxy Tab 4 10.1 sahibi olabiliyor. Uygun koşullarda tablet sahibi olan Esnaf ve KOBİ’ler dijital teknolojinin sunduğu imkânlardan rahatça faydalanırken, her zaman, her yerden, kolayca iş yerlerine ulaşabiliyor.

Avantajlı kampanyadan tüm İş Avantaj Her Yöne, İş Avantaj BİZ, Profesyonellere Özel ve Esnafa Özel müşterileri yararlanabiliyor. Bu tarifeleri kullanan Türk Telekom müşterileri, 24 ay abonelik sözü vererek ve paketlerine ek olarak ayda 29 TL’den başlayan fiyatlarla Samsung Galaxy Tab 4 10.1 sahibi oluyor.

İşyerlerinin 30 Ocak 2015 tarihine kadar katılabileceği Samsung Galaxy Tab 4 10.1 kampanyasından faydalanabilmek için Türk Telekom Kurumsal Satış Noktaları’na başvuru yapmaları yeterli olacak.

Samsung Galaxy Tab 4 10.1 ile aynı anda film ve sohbet keyfi
10,1 inç ekranıyla kristal berraklığında görüntü sunan Samsung Galaxy Tab 4 10.1’in sunduğu ‘Çoklu Pencere’ özelliği, film izlerken çevrimiçi sohbet ve alışveriş gibi işlemleri aynı anda yapabilmenizi sağlıyor. 1,2 GHZ dört çekirdekli işlemci ise tüm uygulamaların hızlı şekilde çalışmasına yardımcı oluyor.

Facebook'ta paylaş butonu
Print
  • ÇOK OKUNANLAR
  • ÇOK YORUMLANANLAR

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku