Tarife ve Paketler

Türk Telekom Maksi Paket kampanya detayları

Türk Telekom Maksi Paket kampanya detayları

30 Haziran 2014 00:32
-A

+A


Ev telefonunuzdan dilediğinizi arayın, yeni her yöne paketlerimizle hesaplı konuşmanın keyfini yaşayın.

Türk Telekom’un yeni Her Yöne paketleri ile ayda yalnızca 39,90 TL’ye aylık 1.000 dakika kadar Her Yöne konuşabilirsiniz. 24 ay kalma sözünüze 59,90 TL’lik Maksi Paket’den ayda 39,90 TL, 12 ay kalma sözünüze ise ayda 49,90 TL’ye faydalanabilirsiniz.

Kampanya Detayı:

  • Kampanyadan yalnızca yeni aboneler faydalanabilir.
  • Kampanya başvuru tarihleri 17.06.2014 – 17.06.2015 arasıdır.
  • Kampanyadan Türk Telekom’un yeni gerçek kişi bireysel abonesi olmak, indirim dönemi boyunca hat dondurma işleminde bulunmamak, 39,90 TL’lik kampanyadan faydalanmak için 24 ay, 49,90 TL’lik kampanyadan faydalanmak için ise 12 ay boyunca Maksi Paket tarifesinde bulunmayı taahhüt etmek gerekmektedir.
  • Kampanyadan faydalanma süresi 39,90 TL’lik Maksi Paket kampanyası için 24 ay, 49,90 TL’lik Maksi Paket kampanyası için 12 aydır.
  • Taahhüt Süresi tamamlanmadan Abone’nin Kampanya kapsamından çıkması/çıkarılması durumunda, Kampanya’dan çıktığı/çıkarıldığı tarih itibariyle kalan Taahhüt Süresi göz önünde bulundurulduğunda, kalan Taahhüt Süresi açısından Kampanya kapsamında taahhüt verdiği ve henüz tahakkuk etmemiş Tarife Paketi Ücretleri’nin toplamının (“Kalan Aylar Faydası”), Abone’nin Kampanya kapsamından çıktığı/çıkarıldığı tarihe kadar yararlanmış olduğu indirim tutarının ve yararlandığı hediye dakikaların TL karşılığı toplamından (“Sağlanan Fayda”) daha düşük olması durumunda, Abone, İhlal Halinde Ödenecek Ücret olarak Sağlanan Fayda’yı değil, Kalan Aylar Faydası’nı Türk Telekom’a tek seferde ödemekle yükümlüdür.
Facebook'ta paylaş butonu
Print
  • ÇOK OKUNANLAR
  • ÇOK YORUMLANANLAR

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku