Tarife ve Paketler

TTNET sabit fiyatlı limitsiz internet tarife detayları

TTNET sabit fiyatlı limitsiz internet tarife detayları

11 Mart 2014 01:13
-A

+A


TTNET'ten fiyatı sabit keyfi limitsiz internet! Üstelik ilk 3 ay bedava!

İnternetiniz yoksa bu fırsatı kaçırmayın, 27 ay TTNET'li olma sözünüze limitsiz interneti ilk 3 ay bedava, devam eden 24 ay indirimli sabit fiyat avantajıyla kullanmaya devam edin! Hemen bir TTNET satış noktasına gelin, internet keyfini limitsiz yaşayın.

Kampanya Detayı:

 • Kampanya 3 Mart 2014 - 31 Mart 2014 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya Paket ve Ücretlendirme tablolarında belirtilen TTNET İnternet tarife paketleri için geçerlidir.
 • Kampanyadan bireysel ve kurumsal yeni müşteriler 27 ay taahhüt vererek yararlanabilir.
 • Daha önce TTNET internet abonesi olan ve abonelik iptali yapan aboneler, iptal tarihinden sonraki ilk 3 ay içinde tekrar TTNET abonesi olmaları durumunda bu kampanyadan yararlanamazlar.
 • Yeni aboneliklerde 36 TL bağlantı ücreti, 4. Aydan itibaren ayda 3 TL taksitle 12 ay boyunca TTNET internet faturasına yansıtılır.
 • Kampanya kapsamında ücretsiz modem verilmeyecek olup kampanyaya dahil ADSL paketlerinden yararlanan yeni müşteriler, dilerse taksitle kablosuz modem alabilecektir. 
 • Paket ve kampanyadan doğacak damga vergisi bir defaya mahsus olmak üzere TTNET faturasına yansıtılır.
 • Kota aşımı, ilk 3 ay ücretsiz dönem de dahil olmak üzere, tarifeye göre ücretlendirilir.
 • Abonenin dahil olduğu kampanyanın ve/veya aboneliğinin iptal edilmesi halinde; Taahhütname’nin Abone tarafından imzalandığı tarihten itibaren taahhüde aykırılığın oluştuğu döneme kadar aboneye sağlanan indirim, cihaz veya diğer faydaların bedellerinin tahsil edilmemiş kısmının toplamı Abone'den tahsil edilecektir. Ancak aboneden taahhüt kapsamında tahsil edileceği belirlenen hizmet bedellerinin henüz tahakkuk etmemiş kısmının toplamı, bu tutardan düşük olması halinde düşük olan tutar aboneden tahsil edilecektir. Ek olarak, varsa bağlantı ücretinin, taksitli satılan cihaz/servis/ürünlerin kalan taksitlerinin toplamı ayrıca tahsil edilir.
 • Müşteri, NET paketlerde, internet hattının bulunduğu yerdeki 8 Mbps'ye kadar destekleyen hızı kullanacak olup, bu hız bağlanılan yere göre değişiklik gösterebilecektir.
 • Kampanyadan yararlanan yeni müşterilere Tivibu Web Maxi paketi ilk 3 ay ücretsiz sunulacaktır. Tivibu Web Maxi Paketi bu kampanya dahilinde TTNET aboneliğinizin başlamasından itibaren ilk 3 ay ücretsiz olup, bu süre sonunda, Tivibu Web Maxi Paket üyeliğinizi sona erdirmemeniz halinde 4. Aydan itibaren 4,90 TL Tivibu Web Maxi Paket Tarifesinden faturalandırılırsınız. Kırmızı Halı ve SinemaTV servisleri hediye kullanım dahilinde olmayıp, bu servisleri kullanmanız durumunda ayrıca ücretlendirilir. Tivibu Web Maxi Paket üyeliğinizi her zaman 444 0 375'i arayarak veya Türk Telekom Ofis ile TTNET Bayi'lerine giderek sonlandırabilirsiniz.
 • Kampanya internet altyapı olanakları ile sınırlıdır. Kampanya detayları için 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri'nden de bilgi alabilirsiniz.Paket Adı Bağlantı Hızı Aylık Kullanım Kotası Kampanyalı Fiyat İndirim Bedeli Tarife
İlk 3 Ay (Aylık) 4.27. Ay (Aylık) İlk 3 Ay (Aylık) 4.27. Ay (Aylık)
NET6 8 Mbps'ye kadar 6 GB TL0 TL27,90 TL35 TL7,10 TL35/Ay
NETLİMİTSİZ 8 Mbps'ye kadar Limitsiz TL0 TL49,90 TL67 TL17,10 TL67/Ay


Kaynak : KAMPANYALAR.TV

Facebook'ta paylaş butonu
Print
 • ÇOK OKUNANLAR
 • ÇOK YORUMLANANLAR

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku