Konut Projeleri

TOKİ İskenderun konutları başvuru tarihi haberleri

2015 TOKİ İskenderun konutları başvuru tarihi haberleri

16 Ekim 2015 16:40
-A

+A

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, verdiği sözleri tek tek yerine getiriyor. Halkın geleceğini inşa edecek olan (Toplu Konut İdaresi) TOKİ evleri için bugün düzenlenecek olan törenle müracaatlar alınacak.

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, verdiği sözleri tek tek yerine getiriyor. Halkımızın geleceğini inşa edecek olan (Toplu Konut İdaresi)  TOKİ  evleri için bugün düzenlenecek olan törenle müracaatlar alınacak. İskenderun'luların hayal ettiği ve özlemini çektiği hizmetler tek tek hayata geçiyor. İskenderun'a hak ettiği hizmetleri kazandırmak için yoğun gayret gösteren İskenderun Belediyesi, vatandaşlarımızın ihtiyacı olan 4500 adet TOKİ konutları için bugün müracaatları alırken, ayrıca bu hizmetle kentimizin ve halkımızın geleceğini inşaa edecek. 

 

Kentimizde ihtiyacı oldukça hissedilen (Toplu Konut İdaresi)TOKİ evleri için halkımız heyecan, sevinç ve mutluluğu bir arada yaşıyor. 450 bin m2 üzerine kurulacak olan konutlar için müracaatlar bugün saat 14.00'da İskenderun Belediyesi Sanat Merkezi'nde (Eski Nikah Salonu) belediye görevlileri tarafından alınacak, müracaat esnasında vatandaşlarımızdan her hangi bir ücret talep edilmeyecek. İskenderun halkına verdiği sözleri bir bir yerine getiren Belediye Başkanı Seyfi Dingil, burada düzenlenecek törenle vatandaşlarımıza hitap edecek.

Ekibiyle birlikte İskenderun'un kaderini değiştirecek projelere imza atan İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, "Bizim tek amacımız var; oda vatandaşlarımıza iyi bir gelecek sağlamaktır. Bu amaçla TOKİ evlerini dar gelirli vatandaşlarımıza kazandırmanın sevincini yaşıyoruz. El birliği ve gönül birliği içinde olduğumuz müddetçe daha birçok projelerimizi ve hizmetlerimizi İskenderunlularla buluşturacağız. Hızla gelişen ve büyüyen İskenderun'umuza ihtiyacı olan tüm güzellikleri kazandıracağız" şeklinde konuştu. 

 

Körfez
Facebook'ta paylaş butonu
Print
  • ÇOK OKUNANLAR
  • ÇOK YORUMLANANLAR

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku