Teknosa Turuncu İndirim

Teknosa Samsung TV fiyatları

Teknosa Samsung TV fiyatları , Samsung TV kampanyaları

Teknosa Samsung TV fiyatları

23 Aralık 2016 18:27
-A

+A

TEKNOSA TV KAMPANYALARI

Türkiye'nin en büyük teknoloji marketi olan Teknosa'da kampanyalar devam ediyor.

Her hafta ''Turuncu İndirim'' adı altında yapılan kapanyalarla müşterilerinin karşısına çıkan Teknosa bu hafta da Samsung TV indirim kampanyası ile müşterilerine indirimli ürün fırsatı veriyor.

  • Kampanya Geçerlilik Tarihi: 15 Kasım - 31 Aralık 2016 

 Kampanya kapsamında yer alan Samsung TV'lere göz atalım:
  • SAMSUNG 55KS8500 55 8 Serisi Curved Quantum Dot SUHD TV:6.499,00 TL
  • SAMSUNG 55KS8500 55 8 Serisi Curved Quantum Dot SUHD TV:6.499,00 TL
  • Samsung 60KS8000 60 8 Serisi Quantum Dot SUHD TV , Smart (Tizen) , Dahili : 6.799,00 TL
KAMPANYA KOŞULLARI
 
1)    Samsung Electronics Istanbul Pazarlama ve Ticaret Ltd. Şti. (‘Samsung’) tarafından düzenlenen Geri Ödeme Kampanyası (‘Kampanya’) kapsamında geçerli olan katılım ve yararlanma şartları işbu Kampanya Koşulları belgesinde (‘Belge’) ve Samsung tarafından yapılabilecek diğer duyurularda/bilgilendirmelerde belirtilmekte olup (Belge’deki ve diğer alanlardan duyurulacak şartlar topluca ‘Koşullar’ olarak adlandırılacaktır), Kampanya’dan yararlanmak isteyenler, işbu Koşullar’ı okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır.
 
2)    Kampanya, Samsung tarafından ithal edilen ve Kampanya’ya katılan satış noktalarından 14.11.2016 - 31.12.2016 tarihleri arasında satın alınmış Samsung marka 78KS9500, 65KS9500, 60KS8000, 55KS9500, 55KS8500 model televizyonlar (‘Ürün/ler’) için geçerli olup; bu Ürünler’den birini alan tüketiciler, Koşullar’ı yerine getirmeleri durumunda model bazında değişen miktarda (aşağıda belirtilmektedir) destek almaya hak kazanacaklardır.
 
3)    Kampanya kapsamındaki Ürünler stoklarla sınırlı olup; Kampanya’ya sadece T.C vatandaşı bireysel tüketiciler katılabilir, tacirler Kampanya’dan faydalanamazlar.
 
4)    Ürünler’i belirtilen tarih aralığında alan tüketicilerin, 444 77 11 Samsung Çağrı Merkezi’ni arayarak Ürünler’in kurulumunu 15.01.2017 tarihine kadar Samsung Yetkili Servisi aracılığı ile yaptırması gerekmektedir.
 
5)    Ürün kurulamlarını bu şekilde gerçekleştiren tüketciler ardından 20.01.2017 tarihine kadarwww.samsung.com/tr/tvgeriodemekampanyasi adresinde yer alan kampanya kayıt formunu eksiksiz olarak doldurmalı ve Ürün faturasının renkli ve okunaklı  fotoğrafını yine aynı formdaki ilgili alana yüklemelilerdir. Kampanyaya katılan tüketicinin, adına fatura düzenlenen kişi olması gerekmektedir.
 
6)    Formda istenen bilgiler; isim, soyisim, adres, TC Kimlik Numarası, adres ve formda belirtilen tüketiciye ait Türkiye’deki bankalardan birinde bulunan bir hesap numarası ve IBAN bilgileridir. Geri ödeme tutarının yapılacağı banka hesabının, adına fatura düzenlenen ve Kampanya’ya katılan tüketiciye ait olması gerekmektedir. Kampanya katılımında sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır. Girilen tüm bilgilerin eksiksiz ve Koşullar’a uygun olması durumunda, Kampanya’dan faydalanılabilecektir.
 
7)    Katılımcılar, sundukları bu bilgilerin Kampanya kapsamındaki faydaların sağlanması amacıyla 3. Kişiler ile paylaşacağını kabul etmektedirler.
 
8)    Bu şekilde formu dolduran katılımcılara, başvuralarının incelemeye alındığına ilişkin bir SMS bilgilendirmesi yapılacaktır. Katılımcının eksik veya yanlış bilgi girdiği durumlarda, yine bir SMS bilgilendirmesi yapılarak, düzeltmenin nasıl yapılacağı belirtilecektir.
 
9)    İncelemenin tamamlanmasının ardından, tüm Koşulları yerine getirdiği tespit edilen katılımcıya ’belirtilen banka hesabına 30 gün içinde geri ödemenin yapılacağını’ belirten 2. Bir SMS gönderilecektir. Koşullar’ı yerine getirmediği tespit edilen katılımcılara ise, ilgili geri ödemeye hak kazanamadıkları bilgisi SMS ile iletilecektir.
 
10)  Modele Göre Sağlanacak Geri Ödeme Bedelleri Listesi
 
 
 
55KS8500
 
               750 TL
 
55KS9500
 
             1000 TL
 
60KS8000
 
               900 TL
 
65KS9500
 
           1.500 TL
 
78KS9500
 
           2.000 TL
 
 
 
11)  Yukarıda yer alan tabloda belirtilen model bazında değişen geri ödemeler 2. SMS’in ardından 30 gün içinde, Samsung’un işbu Kampanya’daki 3. Parti Ajansı aracılığı ile yapılacaktır. İlgili destek ödemesi hesaba aktarıldığında son kez SMS ile bilgilendirme yapılacaktır. Verilen hesap bilgilerinin yanlış olmasından ötürü kaynaklanabilecek tüm sorunlarda münhasıran katılımcı sorumludur, Samsung herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir. Geri ödemenin yapılacağı SMS ile belirtilmesine rağmen, 30 gün içinde ödemesi yapılmayan katılımcılar, Samsung’un çağrı merkezini arayarak, sorunun incelenebilmesi amacıyla bilgilendirme yapmalılardır.
 
12) Geri ödeme bedeli, herhangi bir eski ürün iadesi için yapılmamakta olup, Samsung eski ürünleri toplama işlemi gerçekleştirmemektedir. İlgili geri ödeme bedeline tüm vergiler dahildir. Bu geri ödemenin vergilendirilebilir kazanç oluşturduğu durumlarda tüm vergi yükümlülükleri münhasıran katılımcının sorumluluğundadır, Samsung’un hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 
13)  Kampanyaya dahil olan Ürünler’de iade kabul edilmeyecektir. (Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’dan doğan istisnalar hariçtir). Ürün’ün herhangi bir sebeple iade edilmesi ve ücretinin geri alınması durumunda tüketiciye ödenen geri ödeme tutarının da iade edilmesi gerekmektedir.
 
14)  Samsung’un her zaman, tek taraflı olarak Kampanya’yı sürekli veya geçici olarak durdurma, uzatma, Koşullar’da herhangi bir uyarı olmaksızın değişiklik yapma hakkı vardır. Değişiklikler, Web-Sitesi’nde ilan edilir edilmez yürürlüğe girecektir.
 
 
 
15) Bu kampanya, başka bir kampanya ile birleştirilemez, bir tüketici en fazla bir başvuru hakkına sahiptir, 2. Bir Ürün için Kampanya’ya katılamaz.
 
16) Kampanya`ya katılarak, bilgilerinizin Samsung Gizlilik Politikası`na uygun olarak elde edilmesini/toplanmasını,kaydedilmesini ve ilgili faydaların yerine getirilmesi amacıyla 3.kişilerle paylaşılmasını, aktarılmasını kabul etmiş oluyorsunuz.
 
17) Kampanya ile ilgili detaylı bilgiye 444 77 11 Samsung Çağrı Merkezi ve www.samsung.com/tr/tvgeriodemekampanyasiweb sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.Facebook'ta paylaş butonu
Print
  • ÇOK OKUNANLAR
  • ÇOK YORUMLANANLAR

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku