Küçük Ev Alatleri

Tefal Anneler Gününe özel indirim kampanyası

Tefal Anneler Gününe özel indirim kampanyası

30 Nisan 2014 23:11
-A

+A

Tefal mağazalarında 2014 anneler gününe özel kampanyada en güzel hediye alternatiflerinde indirimli fiyat fırsatları sizleri bekliyor.

Tefal, Anneler Günü’nde annelerin evde en çok ihtiyaç duyduğu küçük ev aletlerinde inanılmaz fırsatlar sunuyor. En uygun fiyatlar Tefal’in sağlamlık ve kalitesiyle buluşuyor. Anneler Günü’ne özel bu kampanyada Smart ActivFlow blender, Ultimate Anti-Calc ütü, tava, tencere ve birçok ürün yer alıyor.
Ultimate Anti-Calc ütü, her annenin yaşadığı kireç sorununa en akılcı çözümü getiriyor. Ütülerin zamanla taban gözeneklerinin tıkanmasına yol açan ve bu nedenle performansını yitirmesine neden olan kireç Ultimate Anti-Calc ütülerde artık dert olmaktan çıkıyor. Kireç Avcısı sayesinde kireç bir haznede toplanıyor.Annenizin kireçten kurtulmak için tek yapması gereken ise Kireç Avcısı’nı tek bir hareketle çıkartıp, akan su altında temizleyerek ütüye geri takmak.

Smart ActivFlow blender, hem düz hem de kavisli eşsiz 4 bıçak teknolojisiyle topak parçalama mükemmelliğini ve etkili karıştırma özelliğini harmanlıyor. Smart ActivFlow dışa kıvrılan 2 adet kavisli ve 2 adet düz dişli bıçağı sayesinde dört dörtlük performans sunuyor. Kavisli bıçaklar topakları mükemmel biçimde parçalarken, düz olanlar üstün karıştırma sağlıyor.

Özellikle çocuklarına topaksız çorba içirmeye özen gösteren annelerin gözdesi olan Smart ActivFlow, lezzetli yiyeceklerin yanında onlara zamanını armağan ediyor.

Annelerin yıllarca ellerinden düşürmediği Tefal’in özel yapışmaz kaplama ve seramik tava/tencereleri aşınmalara karşı dayanıklılık sunuyor. Isının eşit yayılmasını sağlayan indüksiyon taban yemekleri en mükemmel şekilde pişiriyor. Tefal’e özgü termospot teknolojisi ise gıdalar pişirilmek için ideal ısıya geldiğinde haber veriyor.

Facebook'ta paylaş butonu
Print
  • ÇOK OKUNANLAR
  • ÇOK YORUMLANANLAR

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku