Kampanyalar

Son modo erkek saat modelleri

Swatch Erkek Saat fiyatları ve özellikleri

Son modo erkek saat modelleri

4 Kasım 2017 11:02
-A

+A

Swatch Erkek Saat

Swatch erkek saat modellerini Konyalı Saat ile bulabilirsiniz. Dünyaca ünlü saat markaları arasında yer alan ürünler garantili, orijinal şekilde sitemizde yer almaktadır. 1951’de kurulan ve 2001 yılından bu yana faaliyetlerini yoğun şekilde devam ettiren firmamız, her beklentiye yönelik çözüm geliştirmektedir. Teknik açıdan ve de görsel beğeni bakımından ürünler, kullanım kolaylığı da sağlamakta ve çok yönlü olarak sunulmaktadır.

Swatch Saat Modelleri

Swatch erkek saat modelleri özellikle bu markanın tasarımlarını seven kişilere yöneliktir. İsviçreli saat üreticisi Swatch, ürün çeşitliliğiyle her zevke yönelik modeller sunar. Kurucusu Nicolas Hayek’in maliyeti düşük kaliteli tasarımlar üretme kararı sonrasında 1970’li yıllardaki kriz sona ermiştir. Marka o dönemden itibaren gelişimini daha hızlı şekilde sürdürmüş, Japon rakiplerine göre üstünlük kazanmıştır.

Sipariş Takibi Satış platformu olan https://www.konyalisaat.com.tr/ adresi üzerinden bir Swatch marka ürün aldıktan sonra siparişleriniz site üzerinden takip edebilirsiniz. Satın alma işlemi bittiğinde kargo takip numarasını kaydetmeniz gerekir. Daha sonra nerede olduğunu ve ne zaman teslimat olacağını kolayca görebilirsiniz.

Facebook'ta paylaş butonu
Print
  • ÇOK OKUNANLAR
  • ÇOK YORUMLANANLAR

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku