AVM Kampanyaları

Sanko Park 2016 milli piyango bilet kampanyası

Sanko Park 2016 milli piyango bilet kampanyası detayları

19 Aralık 2015 22:16
-A

+A

Hayallleriniz Sanko Park Dilek Ağacında Filizlensin!

SankoPark AVM Yılbaşına özel başlattığı kampanya ile her gün 100 Kişiye Milli Piyango Yılbaşı Bileti Hediye ediyor.

19 - 31 Aralık 2015 tarihleri arasında geçerli olacak kampanyada  dileğini yazdıktan sonra Sanko Park dahilinde kurulacak olan  dilek ağacına asarak  dilek ağacı ile selfie çeken ve bu fotoğrafı ad – soyad bilgileri, @sankoparkgaziantep mentionu ve #SankoParktaŞansDalında hashtagi ile Instagram'da paylaşan her gün 100 Kişiye Milli Piyango Yılbaşı Bileti Hediye edilecektir.

Kampanya Detayı:

1- Instagram üzerinden gerçekleştirilecek yarışmada, 19 Aralık - 31 Aralık tarih aralıklarında her gün ilk 100 kişiye çeyrek Milli Piyango bileti hediye edilecektir.
2-  Yarışmaya katılan kişiler, dileklerini yazdıktan sonra Sanko Park dahilinde kurulacak olan  dilek ağacına asarak  dilek ağacı ile selfie çekmeli ve bu fotoğrafı ad – soyad bilgileri, @sankoparkgaziantep mentionu ve #SankoParktaŞansDalında hashtagi ile Instagram'da paylaşmalıdır. Söz konusu şartları gerçekleştirmeyen kişiler ödül üzerinde hak iddia edemezler.
3- Kampanyaya katılan ziyaretçilerimiz, aynı gün içerisinde Sanko Park dahilinde bulunan danışma bankosuna giderek yaptıkları paylaşımın görevli kişi tarafından kontrolünü sağlamalı ve kampanyaya katılırken paylaşımda belirtilen isim ile gösterilen öön kimlik üzerindeki ismin birbiriyle eşleşmesi gerektiğini göz önünde bulundurmalıdır.
4- Kazanan kişiler, ödüllerini anlık olarak danışma bankosundan teslim alabilecekleri için, sosyal medya sayfalarında kazanan duyuruları yapılmayacaktır.
5- Yarışma, 19 Aralık - 31 Aralık tarihleri arasında gerçekleşecektir.
6- Kampanya süresince her gün için kazanan sayısı, danışma bankosuna gelerek katılım şartlarını sağladığını kanıtlayan ilk 100 kişiyle sınırlıdır.
7-  Bu kampanya, Milli Piyango kapsamı dışındadır.
9- 18 yaşından küçük kişilerin kazanması durumunda, ödüllerini velileri ile birlikte olmaları koşuluyla teslim alabilirler.
10- Ödüle yönelik haklar devredilemez, satılamaz ve paraya çevrilemez.
11- Ödül kargo yapılamaz.
12- Yarışmaya katılan herkes, yarışma şartlarını okuyup anlamış ve kabul etmiş sayılır.

alisverisrehberi.com
Facebook'ta paylaş butonu
Print
  • ÇOK OKUNANLAR
  • ÇOK YORUMLANANLAR

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku