Küçük Ev Alatleri

Rowenta 2017 Sevgililer Günü kampanyası

Rowenta 2017 Sevgililer Günü kampanyası , detayları indirim listesi

29 Ocak 2017 17:15
-A

+A

Sevgililer Günü için Rowenta’dan yapacağınız 200 TL ve üzeri alışverişlerinizde Sevgililer Günü çiçeğiniz Rowenta'dan!

28 Ocak - 15 Şubat 2017 tarihleri arasında Türkiye genelinde kampanya uygulayıcısı olduğu belirtilen Rowenta yetkili satış kanallarında kampanyaya dâhil olan Rowenta kişisel bakım ürünlerinden 200,00 TL ve üzeri satın alan herkese 1 adet çiçek hediye edilecektir.

Kampanya Detayı:
 • Her Aşka Bir Rowenta Kampanyası çerçevesinde, 28 Ocak – 15 Şubat 2017 tarihleri arasında Türkiye genelinde kampanya uygulayıcısı olduğu belirtilen Rowenta yetkili satış kanallarında kampanyaya dâhil olan Rowenta kişisel bakım ürünlerinden 200,00 TL ve üzeri satın alan ve iş bu www.heraskabirrowenta.com adresindeki kampanya web sitesindeki Kampanya Katılım Koşullarını kabul etmek şartı ile bu koşullara uygun olarak başvuruda bulunan tüketiciler, başvuru formunda bulunan teslimat adresinde belirttikleri kişilere 1 adet çiçek aranjmanı gönderme hakkına sahip olabileceklerdir.
 • Kampanya aşağıdaki koşulları kapsar ve katılımcılar kampanyaya katılmadan evvel bu koşulları eksiksiz okuyup kabul ettikleri takdirde kampanyaya katılabilir. Bu halde, Tüketiciler, kampanyaya katılım başvurusunda bulunmak ile birlikte aşağıdaki koşulları peşinen kabul etmiş sayılır.
 • Tüketicilerin, iş bu Katılım Koşullarının herhangi birine veya sürelere uymaması, eksik bilgi ve belge ibraz etmesi halinde yapılan başvuru geçersiz sayılır ve Tüketiciler kampanyadan faydalanamazlar, kendilerine ilave bir hak tanınmaz.
 • 28 Ocak – 15 Şubat 2017tarihleri arasında, Tüketicilerin kampanya uygulayıcısı olan satış kanallarından 200,00 TL ve üzeri kampanyaya dâhil olan Rowenta kişisel bakım ürünlerinden satın alması neticesinde, tüketicilere satış kanalı tarafından hediye çeki üzerinde bir kampanya katılım kodu iletilir.
 • Tüketicilerin, fatura tarihi itibariyle 15 gün içerisinde www.heraskabirrowenta.comadresinde bulunan kampanya web sitesine kendilerine iletilen kampanya katılım kodu ile birlikte giriş yaparak, istenilen bilgileri eksiksiz ve gerçeğe uygun olarak doldurması, promosyon gönderimi yapmak istediği kişinin teslimat bilgilerini (ad – soyad – telefon numarası – geçerli adres) ve teslimat tarihini belirtmesi, ve alışveriş faturasının fotoğrafını çekmek veya taramak sureti ile sisteme yükleyerek kampanya düzenleyicisine online olarak göndermesi gerekir. Tüketiciler, başvuru formunda hediyeyi göndermek istedikleri kişinin bilgileri ve teslimat adresi ile birlikte göndermek istedikleri tarih tercihini yapmakla mükelleftir.
 • Tüketici’nin gönderim tarihi olarak tercih edebileceği en son tarih 30 Nisan 2017 günü mesai bitimi olup, bu tarihten sonrası için yapılan talepler geçersiz sayılacaktır.
 • Tüketicilerin, alışveriş faturası tarihinden itibaren 15 (onbeş) gün içinde kampanya katılım başvurusunda bulunmaması, başvurusunda alışveriş faturasını yükleyip göndermemesi, kendisinden istenilen bilgilerin tamamını veya bir kısmını eksik veya gerçeğe aykırı doldurması, promosyon gönderimi yapmak istediği kişinin teslimat bilgilerini (ad – soyad – telefon numarası – geçerli adres) ve teslimat tarihini eksiksiz ve gerçeğe uygun olarak yazmaması halinde, kampanya katılım başvurusu geçersiz sayılacak ve tüketiciler kampanya katılım haklarını kaybedeceklerdir.
 • Tüketicilerin online olarak yapmış olduğu kampanya katılım başvurularının geçerli olması halinde, tüketicilerin belirtmiş oldukları telefon numarasına SMS yoluyla bilgilendirme mesajı gönderilir ve 1 (bir) adet çiçek aranjmanı promosyonu Tüketici tarafından belirtilen adrese gönderilir.
 • Tüketiciler, teslimat tarihi olarak, kampanya web sitesine yapılan başvuru tarihinden en az 1 gün sonrasını seçebilmektedir. Hafta İçi (Pazartesi-Cuma) saat 14:00’a kadar gelen başvuruların iletileri en erken 1 gün sonrasında sağlanabilecektir.
 • Cuma 14:00’dan sonra, cumartesi ve pazar günü gelen başvuruların gönderileri en erken Salı günü yapılabilecektir.
 • Tüketiciler Kampanya’dan ve Kampanya çerçevesinde tanınan 1 (bir) çiçek aranjmanı gönderim hakkı promosyonundan sadece bir defa faydalanabilecektir. Her bir kampanya katılım kodu ve neticeten promosyondan faydalanma hakkı tek kullanımlıktır ve tüketici, aynı kampanya katılım kodu ile birden fazla talepte bulunamaz veya aynı ve/veya farklı kampanya katılım kodu ibraz ederek birden fazla promosyon hakkı talep edemez. Aynı tüketicinin ikinci kez yaptığı başvurular reddedilir. Aksi halin tespiti halinde, fazlaya dair tüm haklar saklı tutulmak kaydı ile, tüketicilerin, birden fazlaya tekabül eden promosyonundan faydalanma hakkı iptal edilerek geçersiz kılınır.
 • Her bir Kampanyaya dâhil ürün alışverişi faturası, Tüketicilere tek bir adet kampanya katılım başvurusu sağlar. Şüpheye mahal vermemek kaydı ile bir alışveriş faturası içeriğinde birden çok kampanyaya dâhil ürün bulunması halinde, tek bir alışveriş faturası ibraz edilecek olduğundan, tüketici tek bir kampanya başvurusu hakkı elde edecektir.
 • Kampanya çerçevesinde gönderilecek çiçek aranjman görseli, iş bu kampanya web sitesinde belirtildiği şekildedir. Tüketicilerin, 1 (bir) çiçek aranjmanı gönderim promosyonuna ilişkin herhangi bir değişiklik, renk, düzen, sunum veya çiçek seçimi, ekleme, renk farklılığı, süsleme veya görsel dışına çıkacak nitelikte talep ve tercih hakkı bulunmamaktadır. Tüketicilerin aksi yöndeki talepleri kabul edilmeyecektir.
 • Kampanya Katılım kodları ve Hediye hakkı nakde çevrilemez, kaybolursa yenileri verilmez, takas, devir, temlik edilmez, depozito olarak kullanılamaz veya herhangi bir hesaba ödeme olarak aktarılamaz.
 • Tüketiciler, kampanya dâhilinde satın alınan promosyonlu ürünlerden kaynaklanacak hiçbir zarar ve ziyandan, ayıplı mal veya hizmetten veya sair sebeple ortaya çıkabilecek her türlü sorumluluk yaratacak halden BA Life, Groupe Seb ve Çiçek Hediye Market’in sorumluluğu olmadığını bilerek ve bu hususu kabul ederek kampanyaya katıldığını bu konularda Çiçek Hediye Market ve BA Life’ı ve buna ek olarak Çiçek Hediye Market ürünlerinden kaynaklanacak hiçbir zarar ve ziyandan, ayıplı mal veya hizmetten veya sair sebeple ortaya çıkabilecek her türlü sorumluluk yaratacak halden GroupeSeb’i ve BA Life’ıgayrikabili rücu ibra ettiğini beyan, kabul ve taahhüt ederler.
 • Tüketiciler, kampanyaya bağlı katılım esnasında veya sonrasında meydana gelebilecek herhangi bir sorundan, kendisinin  her türlü ihmal ve kusurlarından kaynaklanabilecek maddi, manevi, bedeni bir zarar veya ziyandan, çalıntı eşyadan, herhangi bir kaza veya benzeri bir zarar görmesinden dolayı doğrudan veya dolaylı olarak BA Life'ı, Groupe Seb ve Çiçek Hediye Market’i sorumlu tutamaz. Katılımcı bu halde, bu firmalardan herhangi bir tazminat veya sair ödeme talep etmeyeceğini gayrikabili rücu kabul beyan ve taahhüt ederler.
 • Kampanya şartlarına uymayan bir durum tespit edildiğinde, Çiçek Hediye Market, Groupe Seb ve BA Life söz konusu promosyon haklarını kayıtsız şartsız iptal etme hakkını saklı tutar veya tüketicilerden kampanyaya katılım için gerekli olan ürünlerin alışverişini ispatlayan fiş veya faturanın aslını ibraz etmesini talep edebilir.
 • Kampanya sadece gerçek kişiler için geçerli olup, hangi nam altında olursa olsun adi şirket, şirket, dernek veya vakıf vb. tüzel kuruluşlar ve/veya iş ortaklıkları kampanyadan faydalanamaz, bu kuruluşlara ait faturalar ile kampanya katılım başvurusunda bulunulması halinde başvuru geçersiz sayılacaktır.
 • Tüketicilerin kampanya katılım başvurusu yapmadan evvel tüm kampanya katılım şart ve koşullarını okuyup, anlayarak, eksiksiz olarak kabul ettiği takdirde kampanyaya katılması gerekmekte olup, tüketicilerin kampanyaya katılım başvurusunda bulunmaları halinde tüm kampanya şart ve koşulları okunmuş ve bu şartları peşinen kabul ettikleri varsayılır. Burada geçen kampanya koşulları Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabidir.
 • BA Life savaş, deprem, doğal felaketler, saldırı, terörist eylem veya benzeri durumlarla sınırlı olmamak kaydı ile her türlü mücbir sebep sayılabilecek halin vukuu bulması halinde kampanyayı durdurma ve iptal etme hakkını saklı tutar.
 • Tüketiciler, ücretsiz Çiçek Hediye Market çiçek aranjmanı promosyonu bilgilerine kampanya micro sitesi www.heraskabirrowenta.comve BA Life tüketici danışma hattından ulaşabileceklerdir.
 • 18 yaşından küçükler kampanyadan faydalanamazlar.
 • Bu kampanya stoklarla sınırlı olup, hizmetin parasal karşılığı talep edilemez. 
alisverisrehberi.com
Facebook'ta paylaş butonu
Print
 • ÇOK OKUNANLAR
 • ÇOK YORUMLANANLAR

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku