Uçak Bileti Kampanyaları

Pegasus 2016 Nisan uçak bileti kampanyası

Pegasus 2016 Nisan uçak bileti fiyatı ,kampanyası ,kampanyaları

10 Nisan 2016 05:00
-A

+A

Pegasus, Bahara özel bir kampanya başlattı. Şimdi Pegasus kampanyaları ile bu Bahar İtalya’ya seyahat edebilirsiniz. Çünkü Pegasus’tan alacağınız uçak biletleri %30 indirimli olacak. Bunun için yapmanız gereken tek şey biletinizi hemen almak.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu uçak bileti kampanyası ile belirlenen tarihler arasında İtalya’nın Roma, Bologna ya da Milano bölgelerine alacağınız uçak biletlerini %30 indirimli olarak alabilirsiniz. Kampanyadan yararlanmak için aktarmasız, tek yönlü bilet almanız yeterli olacaktır.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya isteyen herkesin katılımına açıktır. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler belirlenen kampanya tarihleri arasında www.flypgs.com internet sitense girerek, kampanya için belirlenen uçuş tarihlerinde tek yön uçak bileti almanız yeterli olacaktır. ampanya sadece internet sitesinden alınan uçak biletlerinde geçerli olacaktır. Diğer kanallardan alınan uçak biletleri bu kampanya kapsamının dışındadır.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyadan yararlanmak için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza, kampanya kodu kullanmanıza ya da SMS göndermenize vs. gerek yoktur. Belirlenen tarihler arasında mobil siteden, internet sitesinden ya da mobil uygulamadan, kampanya kapsamında ki biletleri almanız yeterli olacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya sadece 9 ile 10 Nisan 2016 tarihlerinde alınan biletlerde geçerlidir. Kampanyadan faydalanmak isteyen müşteriler Türkiye lokal saatine göre 10 Nisan 2016 23:59’a kadar biletlerini almalıdır. Bu tarihten sonra alınan biletler kampanya kapsamında olmayacaktır.

Kampanya Hangi Uçuşlarda Geçerlidir?

Kampanya kapsamında sunulan %30 indirimli biletler sadece 1 Mayıs ile 30 Haziran 2016 tarihleri arasında Milano, Roma ve Bologna ile Türkiye arası aktarmasız, tek yön uçuşlarda geçerlidir. 18 ile 23 Mayıs arası uçuşlar kampanya kapsamının dışındadır. İndirim sadece bilet tutarları için geçerlidir.

kampanyabulucu

Facebook'ta paylaş butonu
Print
  • ÇOK OKUNANLAR
  • ÇOK YORUMLANANLAR

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku