Akaryakıt Kampanyaları

Opet Worldcard 5 TL akaryakıt kampanyası

Opet Worldcard 5 TL akaryakıt kampanyası hakkında bilgi

Opet Worldcard 5 TL akaryakıt kampanyası

26 Eylül 2016 23:14
-A

+A

26 Eylül 2016 - 31 Ekim 2016 tarihleri arasında anlaşmalı Opet istasyonlarından yaplan her 100 TL ve üzeri akaryakıt ve otogaz alımlarından 5 TL, toplamda 25 TL yakıt puan kazanma fırsatı.

Kampanya Detayı:
  • 26 Eylül 2016 - 31 Ekim 2016 tarihleri arasında anlaşmalı Opet istasyonlarından yapacakları her 100 TL ve üzeri akaryakıt ve otogaz alımlarından 5 TL, toplamda 25 TL yalnızca anlaşmalı Opet istasyonlarında geçerli yakıt puan kazanacaklardır. Kampanyadan yararlanmak için Opet Worldcard sahiplerinin harcamalarını Yapı Kredi World POS’undan yapmaları gerekmektedir.
  • Kampanyaya puan ile yapılan işlemler, nakit çekim işlemleri, mail order işlemleri ve iade yapılan işlemler dahil değildir.
  • Kampanya müşteri bazında olup bir müşteri kampanyadan en fazla 1 defa yararlanabilecek, en fazla 25 TL değerinde yakıt puan kazanabilecektir.
  • Kampanya kapsamında kazanılan puanlar 4 Kasım 2016 tarihinde Opet Worldcard’lara yakıt puan olarak yüklenecektir. Yakıt puanlar için son kullanım tarihi 3 Aralık 2016’dır. Kullanılmayan yakıt puanlar 4 Aralık 2016 tarihinde geri alınacaktır. Puan yükleme tarihinde kartın kullanıma açık olması gerekmektedir. Harcamanın iade olması durumunda yüklenen yakıt puanlar geri alınacaktır. Aynı gün aynı üye işyerinden yapılan alışverişlerden yalnızca ilki kampanyaya dahil edilecektir.
alisverisrehberi.com
Facebook'ta paylaş butonu
Print
  • ÇOK OKUNANLAR
  • ÇOK YORUMLANANLAR

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku