Kampanya Haberleri

Nikâh şeker seçimi nasıl olmalı ?

Nikâh Şekeri Seçerken Standartların Dışına Çıkın ve bu önerileri dikkate alın.

19 Nisan 2016 13:39
-A

+A

Nikâh Şekeri Seçerken Standartların Dışına Çıkın

Konu evlilikse, ilgilenmeniz gereken birçok ayrıntı vardır. Düğün mekânı, pasta seçimi, müzik sistemi, oturma düzeni derken temel detayların yanında bir de nikâh şekeri tercihi yapmanız gerekir. Birkaç yıl öncesine baktığınızda çiftlerin nikâhlarında gelen misafirlerine dağıtacakları şekerleri çok fazla önemsemediğini ve gelişi güzel seçimler yaptığını görebilirsiniz. Fakat artık öyle değil. Tam tersine yeni evlenen çiftler bu gibi ayrıntıları çok daha önemsiyorlar çünkü resmin bütününe baktığınızda küçük detaylardan oluştuğunu görebilirsiniz.

Farklı Nikâh Şekeri Seçenekleri İçin İnternete Göz Atın

Birbirinden farklı modellerde ve renklerde olan nikâh şekerleri aynı zamanda farklı büyüklüklerde de olabiliyorlar. Bazı çiftler nikâh şekeri olarak fazlasıyla gösterişli modelleri seçerken bazıları ise tamamen sade ve gösterişten uzak seçimler yapıyorlar. Bu kişiden kişiye göre değişebilen göreceli bir kavramdır.

Son yıllarda moda olan bir akım ise nikâhlarda klasik şekerler dağıtmak yerine farklı alternatifler kullanılıyor olmasıdır. Örneğin kimileri minik lavanta keseleri dağıtırken, bazıları renkli ve mis kokulu minik sabunlar dağıtmayı tercih ediyor. Aklınıza gelmeyen daha birçok seçenek için http://dugunmevsimi.com/nikah-sekeri-ve-hediyelik adresine göz atabilirsiniz. Burada ilginizi çekecek birçok alternatif bulabilirsiniz.
Facebook'ta paylaş butonu
Print
  • ÇOK OKUNANLAR
  • ÇOK YORUMLANANLAR

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku