Kampanya Haberleri

Migros Survivor seyehati çekiliş kampanyası

Migros Survivor seyehati çekiliş kampanyası hakkında bilgi çekiliş ne zaman,sonuçlar ne zaman açıklanır ?

3 Nisan 2016 22:57
-A

+A

MİGROS'TAN SURVİVOR ÇEKİLİŞİ

Migros, şu an TV programları arasında en çok ilgi çeken ve en çok seyredilen programı Survivor seyahti için kampanya düzenledi.Kampanyaya büyük ilgi olacağı şimdiden kendini belli etti.Reytingleri patlayan Survivor Migros'un kampanyasını da patlatır.

İşte kampanya ayrıntılar:

10 Nisan 2016 tarihine kadar Google Play veya Apple Stor üzerinden Migros akıllı telefon uygulamasını telefonuna indirip, uygulama üzerinden bilgilerini güncelleyen Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club Kart sahibleri 1 çekiliş hakkı kazanacaktır.

Yapılacak Çekilişle 2 şanslı kişiye Survivor Birleşme Partisine kadırma hakı verilecektir.

Kampanya Detayı:
 • Bu kampanya Migros Ticaret A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 29.03.2016 tarihli ve 52739871-255.01.02/756-2756 sayılı izni ile 31.03.2016 (09:00) – 10.04.2016 (22:00) tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.
 • Kampanya tarihleri arasında Migros akıllı telefon uygulamasını telefonuna indirip, uygulama üzerinden bilgilerini güncelleyen Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club Kart özellikli (Migros Club Kart, Money Club Pro Kart, Koç Ailem, Money Club&More, Servis Kart, Positive Card) kart sahibi tüketicilere bir çekiliş verilecektir.
 • Kampanyaya katılım bir çekiliş hakkı ile sınırlıdır.
 • Çekilişte 2 kişi 20.000,00 TL değerinde çift kişilik Dominik Seyahati (20.05.2016-24.05.2016 tarihleri arasında 4 gece 5 gün çift kişilik Dominik seyahati, 4*’lı otelde oda kahvaltı konaklama, İstanbul/Dominik/İstanbul ekonomi sınıfı uçak bileti. Uçuşlar Fransa aktarmalı gerçekleştirilecektir. Havaalanı/Otel/Havaalanı transferleri, Survivor adasına ziyaret, Turistik tur ve gezi, gece eğlencesi ve su sporları aktiviteleri dahildir. Şehir içi transferler dahildir.
 • Seyahat ikramiyesi İstanbul havaalanında başlar ve biter. İstanbul havaalanına kadar olan ulaşım masrafları, tüm şahsi harcamalar, vize ve pasaport işlemleri talihliye aittir.) ikramiyesi kazanacaktır.
 • Çekiliş 13.04.2016 tarihinde, saat 11.00’da Yeni Markera Çekiliş Org. Ve Pro. Hiz. Tic. Ltd. Şti. Kuştepe Mah. Mesut Cemil Sok. No: 30/1 Şişli/İstanbul adresinde bulunan konferans salonunda, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir.
 • Kazanan talihliler 15.04.2016 tarihli Posta Gazetesi Türkiye baskısında duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır.
 • Postada meydana gelen gecikmelerden Migros Ticaret A.Ş. sorumlu tutulamaz. Asil talihliler, ikramiye teslimi için en geç 30.04.2016 tarihine kadar; yedek talihliler ise, ikramiye teslimi için en geç 15.05.2016 tarihine kadar kimlikleri ile Yeni Markera Çekiliş Org. ve Pro. Hiz. Tic. Ltd. Şti.’ye başvurmaları halinde ikramiyelerini teslim almaya hak kazanacaklardır. Bu tarihlere kadar kimliği ile başvurmayan talihliler ikramiyelerini teslim alamazlar.
 • Üyelik bilgileri eksik olan veya kayıtlı olmayan Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club Kart özellikli (Migros Club Kart, Money Club Pro Kart, Koç Ailem, Money Club&More, Servis Kart, Positive Card) kart sahibi tüketicilere çekiliş hakkı verilmeyecektir.
 • Kart üyelik bilgilerinin güncelliği, doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcıların sorumluluğundadır.
 • Seyahat ikramiyesini talihlilerden başkası kullanamaz, devredemez, nakde çeviremez.
 • Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Migros Ticaret A.Ş. ve Yeni Markera Çekiliş Org. ve Pro. Hiz. Tic. Ltd. Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. KDV ve ÖTV dışında ikramiye ile ilgili tüm vergiler ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir.
 • Kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgiye hafta içi 09:00-17:00 saatleri arasında 0212 266 54 04 nolu Yeni Markera Kampanya Danışma Hattından ulaşabilirsiniz.
 • Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.
Facebook'ta paylaş butonu
Print
 • ÇOK OKUNANLAR
 • ÇOK YORUMLANANLAR

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku