Ayakkabı

Lescon 2016 kampanya haberleri

Lescon 2016 yeni yıl kampanya haberleri

25 Aralık 2015 13:58
-A

+A

Yeni yıl hediyen Lescon'dan!

"Sporda motivasyon benim işim" diyorsan, 3 arkadaşını etiketle ve onlara motivasyon cümleni yaz. Beğendiğin ürünün linki ile yorum olarak paylaş. Lescon'dan beğendiği hediyeyi kazanacak 5 kişiden biri sen ol!

Yarışma Detayı:
1. Lescon Facebook yarışması 25 Aralık 10:00 ve 27 Aralık 2015 00:00 saatleri arasında www.facebook.com/lesconturkiye adresi üzerinden gerçekleştirilecektir.
2. Yarışmaya katılımın geçerli olabilmesi için öncelikle yarışmaya katılınacak olan Lescon sayfasının takip edilmesi, 25 Aralık 2015 Cuma günü saat 10:00'da sayfada paylaşılacak yarışma sorusuna 27 Aralık 2015 Pazar günü saat 00:00’a kadar yorumunu yarışma metninde belirtilen şartlara uygun şekilde paylaşılması gerekmektedir. Yorumlar arasından Lescon jürisinin seçeceği 5 kişi Lescon’dan yarışma görselleri arasından seçtiği ürünü kazanacaktır.
3. Katılımcılar cevaplarını Lescon Facebook sayfasında Lescon tarafından paylaşılacak yarışma postunun altına yorum yoluyla vereceklerdir. Duvarda veya başka paylaşımlara verilecek cevaplar göz önünde bulundurulmayacaktır.
4. Yarışmanın tüm hakları Lescon’da saklıdır.
5. Belirtilen tarihler arasında yayınlanan yarışma görselindeki soruya yanıt veren kişiler yarışmaya katılmış sayılır. Sorumuza cevap verenler arasından Lescon jürisinin seçtiği ve beğendiği 5 kişi  yarışma görselleri arasından seçtiği ürünü kazanacaktır. Kazanan kişiler Lescon jürisi tarafından belirlenecektir.
6. Yarışmaya Lescon ve paydaşlarının çalışanları katılamaz.
7. Lescon, yarışma katılımcıları içinden uygunsuz ya da şüphe uyandıran profilleri eleme ve dilediğini seçme hakkına sahiptir.
8. Yarışmaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb...) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek ve ayrıca Facebook platformunda oluşabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul edilmemektedir. 9. Yarışma kurallarına uyarak en uygun yorumu Facebook sayfasında yarışma metni ve görselinin altına yorum olarak cevap verenler arasında seçilecek 5 kişi 28 Aralık 2015 Pazartesi günü 12:00'de açıklanacaktır.
10. Kazanan kişiler, iletişim bilgilerini yarışmaya katıldıkları platform üzerinden Lescon Facebook sayfasından (www.facebook.com/lesconturkiye) Lescon sayfasından özel mesaj yolu ile ulaştırmalıdır.
11. Her kullanıcı sadece 1 kez ödül kazanabilir.
12. Bilgilerini eksik ya da yanlış ilettiği tespit edilen kullanıcı hediye kazanamaz.
13. Kazanan kullanıcılara hediyesi kargo yoluyla gönderilecektir.
14. Yarışma boyunca, yarışma gidişatını olumsuz yönde etkileyecek şekilde bilgisayar teknolojilerini kullanarak hile yapıldığını ya da haksız yollardan ödül kazandığı tespit etmesi durumunda, ilgili kullanıcının kazandığı ödülü hiçbir uyarı yapmaksızın iptal etme hakkını saklı tutar.
15. Bu kampanya, hiçbir şekilde Facebook tarafından düzenlenmemekte ve Facebook'un sponsorluğunda yapılmamakta olup Facebook ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
16. Yarışmaya sadece Türkiye sınırları içerisinden katılınabilinir, yurt dışından katılımda bulunanlar, ödül kazanamazlar. Kazansalar bile ödülleri gönderilmez. Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.
17. Yarışmaya katılan herkes, yarışma şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.
18. Lescon, kampanya koşullarını önceden bildirim yapmaksızın değiştirme hakkını saklı tutar.
Facebook'ta paylaş butonu
Print
  • ÇOK OKUNANLAR
  • ÇOK YORUMLANANLAR

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku