Kampanyalar

Kinoa özellikleri ve fiyatları

Kinoa özellikleri ve fiyatları hakkında detaylı bilgi

Kinoa özellikleri ve fiyatları

4 Kasım 2017 10:57
-A

+A

Kinoa Fiyat

Kinoa Fiyat Sağlık açısından kinoa son derece faydalı olduğundan dolayı kinoa fiyat insanlar tarafından merak konusu olmaktadır. Faydalarına bakıldığında kinoa tohumlarının içerisinde çeşitli proteinler bulunmaktadır. Bu nedenle tüm tahılların annesi olarak da adlandırılır. Besin değeri son derece yüksek olan bu besin türü glutensiz tam tahıllı gıda olarak belirtilir. Organik olarak tüketildiğinden dolayı insan vücudunun gereksinim duyduğu protein ihtiyacını karşılar.

Kinoa Ve Özellikleri

Diğer tahıllar ile kıyaslandığında kinoa iki kat daha fazla life sahiptir. Bu özelliği sayesinde istenmeyen kilolarından kurtulmak isteyen kişiler için son derece idealdir. Ayrıca güçlü bir antioksidan kaynağı olması ve manganez bakımından zenginliği kinoayı kıymetli hale getiren özellikleri arasında sayılmaktadır.

Kinoa Fiyatları

Kinoanın sağladığı tüm faydalardan yararlanabilmek için doğal ve organik olarak tüketilmesi önem taşımaktadır. Bundan dolayı en doğru adres www.dogaevinizde.com’dur. Site içerisinde kinoa satışı yapılmakta olup son derece uygun fiyatlar ile müşterilere sunulmaktadır. Kinoa fiyat için siteyi ziyaret ederek küçük bir inceleme yapmak satın almak için yeterli olmaktadır.

Facebook'ta paylaş butonu
Print
  • ÇOK OKUNANLAR
  • ÇOK YORUMLANANLAR

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku