Araba Kampanyaları

Kanyon AVM 2016 Jeep Renegade yeni yıl-yılbaşı çekilişı sonuçları

Kanyon AVM 2016 Jeep Renegade yeni yıl-yılbaşı çekilişı sonuçları ne zaman açıklanır ?

3 Aralık 2015 22:41
-A

+A

Kanyon’da Aralık ayı boyunca 100 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçiler Kanyon geleneksel yılbaşı çekilişine katılma şansı yakalıyor. Yılbaşı alışverişini Kanyon’dan yapan 3 şanslı katılımcı Jeep Renegade ve 5 şanslı çift New York Seyahati kazanma fırsatı yakalıyor.

01 - 31.Aralık.2015 tarihleri arasında Kanyon mağazalarından aynı gün içerisinde 100 TL'lik ve katları alışveriş yaptığınızı belgeleyen alışveriş fişlerinizi Kanyon’da bulunan kampanya katılım standlarına götürün ve şifre pos çıktısını alın.

Pos çıktısı üzerindeki şifreyi ad-soyad ve adres vd. bilgiler ile birlikte www.yeniyilkanyonda.com adresindeki "Hemen Katıl" alanına girerek çekilişe katılabilirsiniz.

Kampanya Detayı:
 • Bu kampanya, Kanyon Yönetim İşletim ve Pazarlama A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 27.11.2015 tarihli ve 58259698-255.01.02/3571-8395 sayılı izniyle 1 Aralık (saat: 10.00)-31 Aralık 2015 (saat: 22.00) tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.
 • İstanbul ilinde bulunan Kanyon AVM içindeki mağazalardan (Kanyon AVM içindeki otopark ve döviz bürosu fişleri, bankalardan alınan makbuzlar, tütün ve tütün mamulleri, alkollü içecekler, ticari firmalar tarafından yapılan tüm alışverişler, şans ve talih oyunu harcamaları, hediye çeki ile yapılan alışverişler, Turkcell ve Vodafone mağazasından yapılan fatura ödemeleri ve TL/dakika yüklemeleri hariç) kampanya süresince toplamda 100 TL ve katları tutarında (her 100 TL’ye bir çekiliş hakkı) alışveriş yaparak kampanya standına gelip fiş/faturalarını ibraz ettiklerinde verilecek POS çıktısı üzerindeki şifreyi (katılımcılara her POS çıktısında bir şifre verilecek, katılımcılar şifreyi bir kez gönderecek ve hak ettikleri oranda çekiliş hakkı kazanacaklardır) ad-soyadı, adres ve telefon bilgileriyle birlikte yeniyilkanyonda.com (ücretsiz) internet adresinde karşılarına çıkacak forma eksiksiz giren tüketiciler çekilişe katılacaklardır.
 • Katılımlarda şifre, ad-soyadı ve adres bilgilerinden herhangi birinin eksik olması halinde çekilişe katılım hakkı verilmeyecektir.
 • Mükerrer katılımlar elenip, ilk gönderilen şifreli katılım dikkate alınacaktır. Katılımcılar fiş/faturalarını ibraz etmek suretiyle POS çıktılarını kampanya süresince alabileceklerdir.
 • Kampanya sonunda yapılacak çekilişte 3 kişi Jeep Renegade 1.4L MultiAir2 140 MT Longitude 2015 model (birim değeri: 84.998,20 TL) ve 5 kişi çift kişilik New York Seyahati (1 Nisan-31 Mayıs 2016 tarihleri arasında 5 gece 6 gün, 4 yıldızlı otelde çift kişilik standart odada kahvaltı dahil konaklamaya İstanbul-New York-İstanbul ekonomi sınıfı uçak biletleri, İngilizce rehber ile Uptown-Downtown Manhattan Turu, İngilizce rehber ile Brooklyn turu, Statue Of Liberty ve Elis Island Müzesi ziyareti, Broadway müzikal bileti ve zorunlu seyahat sağlık sigortası dahildir.
 • Seyahat İstanbul’da başlar ve biter. İstanbul’a kadar olan ulaşım, vize, pasaport işlemleri, yurtdışı çıkış fonu ve belirtilmeyen öğünler ile şahsi harcamalar ve ekstra turlar talihlilere aittir. Birim değeri: 15.523,70 TL) kazanacaktır.
 • İkramiye görselleri ile verilecek ikramiyelerin renk ve özellikleri farklılık gösterebilir.
 • Çekiliş, 5.1.2016 tarihinde saat 11.00’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hiz. Tic. Ltd. Şti. Gülbahar Mah. Cemal Sururi Sok. Halim Meriç İş Merkezi N: 15 D: 39 Mecidiyeköy Şişli-İstanbul adresinde, noter huzurunda isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir.
 • Kazananlar 11.1.2016 tarihinde Takvim gazetesi Türkiye baskısında duyurulacaktır.
 • Talihlilere taahhütlü posta yoluyla bildirimde bulunulacaktır.
 • Postada meydana gelen gecikmelerden Kanyon Yönetim İşletim ve Pazarlama A.Ş. sorumlu tutulamaz.
 • Asil talihlilerin 26.1.2016, yedek talihlilerin ise 10.2.2016 tarihine kadar kimlik, fiş/fatura ve ikramiye kazanılan şifreli POS çıktısıyla başvurmaları gerekmektedir.
 • Bu tarihlere kadar kimliği, fiş/faturası ve şifreli POS çıktısı ile U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti.’ye başvurmayan talihliler ikramiyelerini teslim alamazlar. Bu çekilişe Kanyon Yönetim İşletim ve Pazarlama A.Ş. çalışanları, Kanyon AVM içerisinde yer alan mağaza sahipleri, mağaza çalışanları, güvenlik, temizlik ve teknik elemanları, tüzel kişiler, Adba Entegre Pazarlama İletişim ve Tic. A.Ş ve U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış olsalar dahi kazanmaları halinde ikramiyeleri verilmez.
 • İkramiye tesliminde fiş/fatura ve şifreli POS çıktısı ibrazı zorunludur.
 • Türkiye’de ikamet eden yabancı uyruklu kişilerin tescile bağlı ikramiye kazanmaları durumunda, ikramiye tesliminde ikametgâh tezkeresi ibrazı zorunludur.
 • Seyahat ikramiyesi talihliden başkası tarafından kullanılamaz, devredilemez ve nakde çevrilemez.
 • KDV ve ÖTV dışında ikramiyeyle ilgili tüm vergiler ve yasal yükümlülükler ve harcamalar talihlilere aittir.
 • Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
 • Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır. Kampanyayla ilgili ayrıntılı bilgi mesai saatleri içerisinde (0212) 212 40 30-U2 Kampanya Danışma Hattı aranarak öğrenilebilir.
alisverisrehberi.com
Facebook'ta paylaş butonu
Print
 • ÇOK OKUNANLAR
 • ÇOK YORUMLANANLAR

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku