Banka Kredileri

İş Bankası 2016 Mart kredi faiz oranları kampanyaları

İş Bankası 2016 Mart kredi faiz oranları kampanya haberleri

21 Mart 2016 22:24
-A

+A

İhtiyaçlara yönelik Eğitim Kredisi uygun koşul ve imkanlarla İş Bankası’nda ! İlk ve orta dereceli özel okullar,  yükseköğretim kurumları veya yurtdışında öğrenim gören öğrencilerin velilerinin eğitim masraflarını karşılamada yaşadığı soruna, İş Bankası çözüm üretiyor. Aylık %1,32 faiz oranı ile 12 aya varan vadelerle 50.000 TL’ye kadar Eğitim Kredisi alabiliyorsunuz.

Kampanyanın Avantajları Neler ?

Kampanya kapsamında tüm ücretli çalışanlar, serbest meslek sahibi kişiler ve emekli İş Bankası müşterileri aylık %1,32 faiz oranı ile 12 aya varan vadelerle 50.000 TL’ye kadar Eğitim Kredisi kullanabiliyor. Tabiki bu kampanyadan yararlanabilmek için bazı koşulların gerçekleştirilmiş olması gerekiyor. Şimdi onlara bir göz atalım.

Kampanyaya Kimler Katılabilir ? 

Öğrenci Kayıt Belgesi veya okul ücretini gösteren herhangi bir belge ya da eğitim ücretinin ödenmiş olduğuna dair bir belge ile müracaat eden tüm ;

  • Ücretli Çalışan
  • Serbest Meslek Sahibi
  • Emekli Müşteriler

kampanyadan yararlanabilir. Yukarıda bahsettiğimiz tüm bu koşullara uyulmadığı takdirde kampanyaya katılım işleminiz gerçekleştirilmez.

Kampanya Ne Zamana Kadar Sürecek ?

Kampanya 4 Nisan 2016 tarihine kadar devam edecektir. Bu tarihe kadar gerekli belgeleri tamamladığınız ve koşullara uyum sağladığınız takdirde İş Bankası’na giderek başvurunuzu yapabilirsiniz. Unutmayın! Son gün 4 Nisan..

Kredi Detayları 

Kredi tutarına göre faiz oranı, kredi vadesi, tahsis ücreti, aylık taksit tutarı, yıllık sigorta primi ve maliyet oranlarını aşağıda bulunan “eğitim kredisi faiz maliyet ” tablosundan inceleyebilirsiniz.

Eğitim Kredisi Faiz Maliyet Tablosu 

2

Facebook'ta paylaş butonu
Print
  • ÇOK OKUNANLAR
  • ÇOK YORUMLANANLAR

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku