İstanbul Konut Projeleri

İnistanbul Gala projesi konut özellikleri fiyatı

İnistanbul Galaİnistanbul Gala projesi konut özellikleri fiyatı ne kadar ?

18 Eylül 2015 09:25
-A

+A

İş GYO ve Nef işbirliğinin ilk projesi İnistanbul Gala’ya yoğun talep gelince, İnistanbul Lokal’in lansmanı öne alındı. 7.186 kişinin ön talepte bulunduğu projede fiyatlar 345 bin TL’den başlıyor.

TÜRKİYE'NİN iki büyük gayrimenkul markası İş GYO ve Nef’in birlikte yürüttüğü ilk proje olan Topkapı’daki İnistanbul Gala'da satışa açılan 1.140 ünitenin 875’i üç hafta içinde satılmıştı. Bu yüksek ilgi nedeniyle İş GYO ve Nef’in ikinci projesi olan İnistanbul Lokal’in lansmanı 6 ay erkene alındı. 3 Eylül’de ön lansman dönemi başlayan projeye şu ana kadar 7.186 talep geldi ve 3 günde 157 konutun satışı gerçekleşti. Fiyatlar 345 bin TL'den başlıyor. İki projede bugüne kadar toplam 1.211 konut satışıyla birlikte 515 milyon TL ciroya ulaşıldı.  

Beklentimiz karşılık buldu

İş GYO Genel Müdürü Turgay Tanes proje için şunları söyledi: "Şehrin tıkanmış yaşam damarlarını açacak, eskiden sanayiye hizmet vermiş bir alanı şehir yaşamına dahil edecek, İnistanbul Gala’yı duyurduğumuzda, yoğun bir ilgi bekliyorduk. Nitekim beklentilerimiz karşılık buldu." Nef Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Erden Timur da, "İstanbul’un böyle bir projeye ihtiyacı olduğunu biliyorduk. Bu ihtiyacı, yalnızca bir ev sahibi olmak değil, çağdaşlıktan ödün vermeden, mahallelerden gelen şehir kültürümüzden kopmadan bir şehir yaşamına sahip olabilmek olarak tanımlayabiliriz" ifadelerini kullandı.

938 ünite satışa çıktı

48 ila 308 metrekare arasında değişen konutların olduğu toplamda 938 adet yeni üniteyle satışa sunulan İnistanbul Lokal, tramvay ve metrobüs hatlarına da doğrudan bağlantı içeriyor. 

Telefon : 444 72 21

Web : www.inistanbultopkapi.com

Akşam

Facebook'ta paylaş butonu
Print
  • ÇOK OKUNANLAR
  • ÇOK YORUMLANANLAR

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku