Banka Kredileri

Garanti Bankası 2016 kredi faiz kampanyaları

Garanti Bankası 2016 kredi faiz kampanya haberleri

18 Aralık 2015 22:51
-A

+A

Garanti Bankası, İnternet Şubesi ve Cep Şubesi müşterilerine özel“Arkadaşını Getir” kampanyası düzenliyor. Kampanya kapsamında; hem arkadaşını davet eden hem de davet edilen ödül kazanacak. Kampanyaya katılmak isteyenler, Garanti Bankası’nın dijital kanallarından, bu kanallarıkullanmayan arkadaşlarına kendilerine özel promosyon kodunu içeren bir davet yollayacak. Davet alan kişi son 6 ayda ilk defa İnternet veya Cep Şubesi’ne giriş yaparak arkadaşının promosyon kodu kullandığında, hem davet eden hem de davet edilen kişi Vadesiz TL hesaplarına yüklenmek üzere 10 TL tutarında ödül kazanacak. Garanti müşterileri, arkadaşlarını hem İnternet Şubesi üzerinden hem de Cep Şubesi’nden davet edebilecek. Davet edilen müşteriler de arkadaşlarından gelen promosyon kodu girişini  hem İnternet hem de Cep Şubesi üzerinden yapabilecek. Kampanya 30.000 adet ödül ile sınırlı olacak.

Teknolojisiyle Türkiye’de her zaman ilklere imza atan bir banka olan Garanti Bankası, müşterilerinin her türlü bankacılık ihtiyaçlarını dijital kanallar üzerinden gerçekleştirebilmeleri ve bu alanda memnuniyetlerini en üst düzeyde yaşayabilmeleri için çalışıyor. Garanti, İnternet ve Cep Şubesi üzerinden düzenlenen “Arkadaşını Getir” kampanyası ile kanallarında sağladığı dijital dönüşüme müşterilerini de katarak kullanıcıların hayatında bu dönüşümün daha çok yer alabilmesini hedefliyor. Garanti Bankası, müşteri odaklı yatırımlar yapmak ve bu sayede müşterilerin ihtiyacı olduğu anda onların yanında olmak için çalışmaya devam ediyor.

Kampanya Detayı:
 • Arkadaşını Getir kampanyası 17.12.2015 ve 25.01.2016 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Arkadaşını Getir kampanyası kapsamında, henüz İnternet veya Cep Şubesi’ni kullanmayan arkadaşlarını bu kanallara davet eden müşteriler, davet ettikleri kişi İnternet veya Cep Şubesi’ne giriş yaptığında Vadesiz TL hesaplarına 5 iş günü içerisinde yüklenmek üzere 10 TL ödül kazanacaktır. Davet edilen müşteri de ilgili kanala giriş yapmış olduğu için 10 TL ödül kazanacaktır.
 • *Arkadaşlarını davet eden müşteriler için davet edebilecekleri kişi sayısında bir limit yoktur ancak arkadaşlarını davet eden müşterilerin kazanabileceği maksimum ödül miktarı 50 TL’dir, yani davet eden müşteriler toplamda giriş yapan ilk 5 arkadaşı için ödül kazanabilecek 50 TL’ye ulaştıktan sonra giriş yapan arkadaşları için herhangi bir ödül kazanımı olmayacaktır.
 • Kampanya kapsamında dağıtılacak ödül adedi maksimum 30.000 adettir. Bu üst limite ulaşıldıktan sonra giriş yapan müşteriler için davet eden ve edilen tarafında herhangi bir kazanım olmayacaktır ve bu üst limite ulaşıldıktan sonra kampanya sona erecektir.
 • Müşteriler İnternet ve Cep Şubesi Ayarlar adımı altında yer alan Arkadaşını Davet Et menüsü üzerinden kendilerine özel üretilecek promosyon kodu ile arkadaşlarını davet edebilirler. Bu promosyon kodu davet eden müşteriye özeldir ve bu kodu müşterinin davet ettiği tüm kişiler kullanabilir.
 • İnternet Şubesi üzerinden davetlerde müşteriler sistemde tanımlı olan kendi Cep telefonu ve e-maillerine davet metnini ve kendilerine özel üretilen promosyon kodunu göndererek bu bilgileri arkadaşlarına yönlendirebilirler. Ayrıca kopyala butonu ile kendi promosyon kodunu içeren davet linkini kopyalayabilir ve dilediği platformdan (Facebook, twitter vb.) arkadaşlarını davet edebilirler.
 • Cep Şubesi’nde ise müşteriler telefonlarında açılacak uygulamalar (kısa mesaj, whatsapp, facebook, twitter vb) üzerinden promosyon kodunu içeren davet linkini gönderebilir (sms, whatsapp, facebook ile) ya da promosyon kodunu kopyalayarak dilediği platformdan (Facebook, twitter, whastapp, kısa mesaj, e-mail vb) arkadaşlarını davet edebilirler.
 • Davet eden müşterinin ödül kazanabilmesi için; davet ettiği arkadaşlarının son 6 ay içerisinde (kampanya başlangıç tarihi olan 17 Aralık 2015 öncesi son 6 ay) İnternet veya Cep Şubesi’ne ilk kez giriş yapıyor olması, giriş yaptığı tarih itibarıyla 15 gün içinde ancak, en geç kampanya bitiş tarihi olan 25 Ocak 2016 tarihine kadar olmak üzere promosyon kodunu başarılı şekilde girmiş olması gerekmektedir.
 • Davet alanın ödül kazanabilmesi için; son 6 ay içerisinde (kampanya başlangıç tarihi olan 17 Aralık 2015 öncesi son 6 ay) İnternet veya Cep Şubesi’ne ilk kez giriş yapıyor olması, giriş yaptığı tarih itibarıyla 15 gün içerisinde ancak, en geç kapmanya bitiş tarihi olan 25 Ocak 2016 tarihine kadar olmak üzere, davet için gönderilen promosyon kodunu başarılı şekilde girmiş olması gerekmektedir.
 • Davet alan müşterinin ödül kazanabilmesi için; arkadaşından gelen 8 haneli promosyon kodunu İnternet ve Cep Şubesi’nde ilgili alanlara girmesi gereknektedir. İnternet Şubesi’nde de Cep Şubesi’nde de “Promosyon Kodu Giriş” alanı Ayarlar adımı altında yer almaktadır.
 • Davet alan bir müşteri, sadece tek bir promosyon kodu üzerinden, tek sefere mahsus 10 TL’lik ödül kazanabilir.
 • Davet alan müşteri, başarılı promosyon kodu girişi sonrasında aynı promosyon kodunun tekrar girişinden ya da farklı promosyon kodu girişlerinden ödül kazanamaz.
 • “Arkadaşını Davet Et” ve “Promosyon Kodu Giriş” adımı Cep Şubesi’nin güncel versiyonlarında yer almaktadır. Promosyon kodu girişi için müşterilerin telefonlarındaki Cep Şubesi uygulaması güncel olmalıdır.
 • Arkadaşını Davet Et adımı ve Promosyon Kodu Giriş adımı Windows işletim sistemli telefonlarla uyumlu Cep Şubesi uygulamasında yer almamaktadır o nedenle Windows işletim sistemli telefonların Cep Şubesi uygulamalarından arkadaş davet etme ve promosyon kodu girişi yapılamayacaktır.
 • Davet alan müşteri arkadaşından gelen kodu 15 gün içerisinde İnternet ve Cep Şubesi’nde yer alan Promosyon Kodu Giriş alanına girmelidir, aksi takdirde promosyon kodu davet alan o müşteri için geçerliliğini yitirir ve ödül kazanımı olmaz.
 • Promosyon kodunu başarılı giren müşterilere promosyon kodunu başarılı girdiklerine dair SMS ile bilgilendirme yapılacaktır.
 • Davet eden ve edilen müşteriler ödüle hak kazandıkları takdirde ödül yüklemeleri Vadesiz TL hesaplarına 5 iş günü içerisinde yapılacaktır.
 • Davet eden ve davet alan müşterilerin kampanyadan yararlanabilmesi için Vadesiz TL hesaplarının olması gereklidir. Vadesiz TL hesabı olmaması durumunda; davet eden müşterinin en geç davet ettiği arkadaşının promosyon kodunu gireceği günün sonuna kadar, davet alan müşterinin ise; promosyon kodu girişini gerçekleştireceği günün sonuna kadar Vadesiz TL hesabını açtırması gerekmektedir. Ertesi günü veya daha sonrasında açılan hesaplar için ödül kazanımı olmayacaktır.
 • Garanti Bankası çalışanları kampanya kapsamında arkadaşlarını davet edebilir ancak davetleri dolayısıyla ödül kazanamaz, yani Garanti Bankası çalışanları arkadaşlarını davet edebilir ve son 6 ay içerisinde ilk defa İnternet veya Cep Şubesi’ne giriş yaparak kendilerinin paylaştığı promosyon kodunun girişini yapan arkadaşlarının tek sefere mahsus 10 TL kazanmasını sağlayabilir, ancak başarılı promosyon kodu girişi yapan arkadaşlarını davet ettikleri için kendileri ödül kazanamaz.
Facebook'ta paylaş butonu
Print
 • ÇOK OKUNANLAR
 • ÇOK YORUMLANANLAR

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku