Araba Kampanyaları

Ford Ticari Araçlar 2016 kampanya haberleri

Ford Ticari Araçlar 2016 kampanya haberleri taksit,kredi faiz hakkında bilgiler

15 Şubat 2016 11:21
-A

+A

Eğer bireysel amaçlarınız için herhangi bir Ford ticari araç almak istiyorsanız, bu kampanyayı mutlaka bir gözden geçirmelisiniz. Şimdi Ford ticari araçlar için çok uygun kredi koşulları ile yeni bir Ford marka araç satın alabilirsiniz.

Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Ford kampanyaları ile belirlenen tarihler arasında müşteriler başvurduğu zaman 20.000 TL’ye kadar kredi içebilme şansınız bulunur. Ayrıca %0 faiz oranı ve 20 aylık vade de bunun cabası. Alık 1.000 TL ödeyerek TV’yi alabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Faydalanabilir?

Bu kampanya isteyen herkesin katılımına açıktır. Kampanyadan yararlanmak için 18 yaşını doldurmuş olmanız yeterlidir. Bu kriter ile başvurmanız mümkün. Fakat kredi için her başvuran müşteri bu kampanyadan faydalanamayabilir. Bunun için karar anlaşmalı finans kuruluşunda olacaktır.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılacağım?

 

Kampanyaya katılmak için herhangi bir ekstra işlem yapmanıza gerek yoktur. Belirlenen tarihler arasında herhangi bir Ford Showroomlarına uğrayarak ve kampanya için başvuru yaparak kampanyadan faydalanabilirsiniz. Kampanya ülke çapında ki tüm mağazaları kapsayacak niteliktedir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu sıfır araç kampanyası sadece Şubat ayı içerisinde geçerli olacak. Bu nedenle kampanya 1 Şubat ile 29 Şubat 2016 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında başvuru işlemini gerçekleştirmelidir. Bu tarihler dışında yapılacak alışverişler kampanya kapsamına alınmayacaktır.

 

Kampanya Hangi Araçlarda Geçerlidir?

Bu kampanya Ford marka tüm ticari araçlarda geçerli olacaktır. Bu araçların yanı sıra bir de Ford Ranger araçlar da kampanya kapsamının dışındadır. Bu sayfalar dışında yapılan alışverişleri değiştiremezsiniz. Kampanya sadece FordFinans kuruluşlarından alacağınız kredi ile geçerli olacaktır. Diğer kanallardan alınan krediler kampanya kapsamında değildir.

kampanyabulucu.com

Facebook'ta paylaş butonu
Print
  • ÇOK OKUNANLAR
  • ÇOK YORUMLANANLAR

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku