Banka Kredileri

Finansbank 2015 konut,ihtiyaç ve taşıt kredisi faiz oranları

Finansbank 2015 konut,ihtiyaç ve taşıt kredisi faiz oranlarında sürprizler var

16 Eylül 2015 15:09
-A

+A

Müşterilerinin bayramını cazip fırsatlarla sunduğu kredilerle güzelleştiren Finansbank, Bayram Kredisi, Tanışma Kredisi ve Online Kredi olmak üzere üç farklı seçenek sunuyor.

Finansbank, sunduğu üç farklı seçenekle bayramda müşterilerinin nakit ihtiyaçlarını karşılamasına yardımcı oluyor. Kurban Bayramı’na özel olarak çıkartılan bayram kredisi, aylık yüzde 1,21 faiz oranı ve yüzde 0,5 kredi tahsis ücreti ile veriliyor. Kredi, 4 bin TL’ye kadar tutarlarda ve 12 ay vadeye kadar veriliyor. Banka, ilk defa kredi kullanacak müşterilerine de tutardan bağımsız, 36 ay vadeye kadar aylık yüzde 1,31 faiz oranı ve yüzde 0,5 kredi tahsis ücreti ile Tanışma Kredisi veriyor. Bu iki krediden yararlanmak isteyenlerin başvuru için TC Kimlik No’larını 5030’a göndermeleri yeterli.

Finansbank’ın sunduğu diğer ürün ise işlemlerini hızlıca ve şubeye gitmeden bitirmek isteyenler için. Online Kredi ile kredi başvuruları internet ve cep şubeden yapılıyor, kredi şubeye gitmeye gerek kalmadan anında kullanılabiliyor. 30 bin TL’ye ve 36 ay vadeye kadar verilen kredi aylık yüzde 1,31 faiz oranı ve yüzde 0,5 kredi tahsis ücreti ile sunuluyor.

http://www.alisverisrehberi.com/kampanya/finansbank_kurban_bayrami_kredisi_2015.37429.html
Facebook'ta paylaş butonu
Print
  • ÇOK OKUNANLAR
  • ÇOK YORUMLANANLAR

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku