Küçük Ev Alatleri

Fakir 2014 Ramazan Bayramı özel indirimleri

Fakir 2014 Ramazan Bayramı özel indirimleri

15 Temmuz 2014 19:34
-A

+A

Fakir’in süpürge, halı yıkama makinesi ve buharlı temizleyicilerinden oluşan ürünleri, bayrama özel yüzde 20’ye varan indirimlerle sunuluyor…


Bayram hazırlıklarına başlama vakti… Çocuklar için yeni giysiler, bayramlıklar alınır, misafirlere ikram edilecek şeker ve tatlılar hazırlanır, ev baştan sona yeniden temizlenir. Bayramı özel kılan eski geleneklerden biri olan bayram temizliği, evlerimizin yenilenmesi ve tazelenmesini sağlarken, konuklara gösterilen özeni de yansıtır. 81 yıldan bu yana hayatı kolaylaştıran yenilikçi çözümler sunan Fakir de özel 50 ürünü ile bayram temizliğine hazır.   

Fakir’in geniş ürün yelpazesinde bayram temizliğini keyfe dönüştürecek pek çok ürün bulunuyor. Ramazan Bayramı’na özel yüzde 20’ye varan indirimlerle sunulan ürünler arasında ıslak ve kuru vakumlu süpürgeler, süpürgede yeni trendlerden biri olan elektrikli dik süpürgeler, ülkemizde Fakir markası ile özdeşleşmiş halı yıkama makineleri ile buharlı temizleyiciler yer alıyor. Yeni nesil, hijyenik temizlik sunan buharlı temizleyicilerde birçok alternatifi bir arada bulmak mümkün. Bayrama özel indirimli Fakir ürünleri 165 TL’den başlayan fiyatlarla sunuluyor.
Facebook'ta paylaş butonu
Print
  • ÇOK OKUNANLAR
  • ÇOK YORUMLANANLAR

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku