İstanbul Konut Projeleri

Esenyurt Babacan Premium konut projesi ev fiyatları

Esenyurt Babacan Premium konut projesi ev fiyatları ne kadar ?

3 Eylül 2015 15:12
-A

+A

Babacan Yapı, yeni projesi “Babacan Premium” ile yatırımcılara kaliteli bir yaşamın anahtarını sunacak. İstanbul Esenyurt’ta, 28 bin 500 metrekarelik alan üzerinde 6 bloktan oluşacak Babacan Premium için ön talepler toplanmaya başlandı.

Babacan Yapı, Premium projesini ilk olarak 8-10 Eylül tarihleri arasında Dubai’de Cityscape Global fuarında görücüye çıkaracak.

 

2002 yılından bu yana Avcılar ,Bahçelievler ,Beylikdüzü, Esenyurt, Bahçeşehir bölgesinde kendi satın aldığı arsalar üzerinde inşa edilen nitelikli ve lüks konut projeleriyle öne çıkan Babacan Yapı, Esenyurt ilçesinde 1400 konutluk dev bir projeye imza atıyor. 6 blok ve 2 etaptan oluşan projede rezidans, otel ,konut türünde1400 konut yer alacak. Projede ayrıca kapalı AVM ve cadde dükkanları dahil toplam 115 ticari ünite de yer alacak. 

 

Her ihtiyaca yönelik 1+0’dan, 3+1’e düz ve loft dairelere kadar geniş seçenekler sunulan Babacan Premium projesinde 1+0 ve 1+1’ler mimarisi ve giriş çıkışı ayrı olan kulede yer alırken, 2+1 ve 3+1’ler diğer 3 blok olan aile rezidanslarında yer alacak. Eylül ayında inşasına başlanan projenin 1. etabının 2018 yılı haziran  ayında teslim edilmesi planlanırken, 2. etabının ise 2018 yılı Eylül ayında teslimi planlanıyor.

 

Babacan Premium projesinde metrekare fiyatları ön talep toplama döneminde 225 bin TL ile 650 bin TL arasında değişecek. Projede dairelerde geniş metrekareli yüksek tavan ve teraslı alternatifler yer alıyor. Proje yatırımcılara çok çeşitli ödeme planları sunacak. 

 

İstanbul’un modern yüzü Beylikdüzü’nde avantajlı konumuyla da dikkat çeken Babacan Premium; E5’e 100 metre, metrobüs istasyonuna 500 metre ve Atatürk Havalimanı’na 15 km uzaklıkta yer alıyor. Aynı zamanda İstanbul Üniversitesi ve birçok özel üniversiteye metrobüs ve diğer toplu taşıma araçlarıyla 15 dakika içinde ulaşım imkanı sağlıyor.

 

%100 bir evden tüm beklentileri sunan Babacan Premium; ev sahiplerine sosyal kullanım alanlarıyla da stresten uzak rahat bir yaşamın kapılarını aralıyor. Konfor ve prestiji tek bir çatı altında buluşturan projede; özel peyzaj düzenlemeleri, sosyal tesis, 24 saat kapalı devre güvenlik sistemi ve spor kulübü bulunuyor.

 

Babacan Premium projelerinde de diğer projelerinde olduğu gibi huzurlu, güvenli bir yaşam alanı sunduklarını belirten  Babacan Yapı  Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Babacan, “ ‘Sadece konut değil, yeni yaşamlar üretiyoruz’ diyerek çıktığımız yolda 40’tan fazla proje yaptık. Babacan Premium ile Beylikdüzü bölgesindeki proje sayımızı 6’ya çıkarıyoruz. 45 milyon dolar ödeyerek 2015 yılı başında satın aldığımız fabrika arazisinde kentsel dönüşüm kapsamında  Babacan Premium projemizi gerçekleştiriyoruz. Her projemizin kendine özgü bir çizgisi mevcut. Kısa dönemde prim avantajı ve yüksek yaşam kalitesi sunan yeni projemiz Babacan Premium, yeşil alan, AVM, hotel apartment ve konforlu yaşamı bir arada bulma imkanı veriyor.” şeklinde konuştu. 

 

Projede ön satışlara özel kampanya uyguladıklarını ifade eden Babacan Yapı CEO’su Mehmet Babacan, “Bölgedeki diğer yaptığımız 5 projede de başlangıç ile bitişi arasında minimum %95 para kazandırdı su anki yen başlayacağımız projemiz Lokasyon açısından çok avantajlı olan ve kaliteli hizmetin sunulacağı Babacan Premium projemizin, doğru bir yatırım yapma isteyen tüm yatırımcıları projenin ilk başından yatırım yapıp çok daha kazançlı çıkacağının inancındayım” dedi. 

emlakkulisi.com/

Firma: Babacan Yapı

Proje: Babacan Premium

Tel: +90 212 876 18 08

Web: http://babacanyapi.com/default.asp?LanguageID=1


Facebook'ta paylaş butonu
Print
  • ÇOK OKUNANLAR
  • ÇOK YORUMLANANLAR

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku