Kozmetik

En iyi kamuflaj için kapatıcı ürünler

En iyi kamuflaj için kapatıcı ürünler , en ucuz ürünler,en kaliteli ürünler

En iyi kamuflaj için kapatıcı ürünler

1 Şubat 2017 10:10
-A

+A

EN İYİ KAMUFLAJ İÇİN KAPATICI ÜRÜNLER

Cildinizin doğal renk tonu ve yapısına uygun olarak kapatıcı ürünler tercih edebilirsiniz. Özellikle gözler altında oluşabilen morlukların makyaj öncesinde kapatılması daha uyumlu bir makyaj sağlayabilecektir. Göz çevresinde ışıltılı bir görünüm için kullanabileceğiniz farklı kapatıcılar bulunuyor.

Likit modeller sıvı halde tercihe göre daha etkili olabiliyor. Stick tarzındaki kullanımları daha fazla tercih edildiği de görülebilir. Bu şekilde tek renk ürünler kullanabileceğiniz gibi 6 lı paletler halinde sunulan kapatıcı ürünlerde bulunmaktadır. Bu şekilde cildinizdeki renk düzensizliklerini eşitleyebilirsiniz. Cildiniz üzerinde lekeler bulunabilir. Bu kapatıcılar ile de bu lekelerin sabitlenmesi sağlanabilir. Renk düzeltici ile cilt tonunuzu dengeleyebilir, pudra ile de elde ettiğiniz görüntünüzü sabitleyebilirsiniz.

Bu tarz kamuflaj paketinde farklı renkler sunuluyor. Ten rengi hemen hemen her alanda kullanılabilir. Somon pembesi soluk görünümünüze canlılık katar. Sarı renk ile göz halkalarını dengeleyebilirsiniz. Yeşil renkler ile kırmızı lekeleri saklayabilir ve turuncu ile de maviye dönen lekeleri kendi cilt tonunuz ile eşitleyebilirsiniz. Makyaj alanında tüm bu özellikleri elde edebilmek için http://shop.goldenrose.com.tr/kapatici adresi üzerinden seçimler yapabilirsiniz.
Facebook'ta paylaş butonu
Print
  • ÇOK OKUNANLAR
  • ÇOK YORUMLANANLAR

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku