Kampanya Haberleri

Düğün mevsimine özel nikah salonları

Evlenenlere müjde ! Artık nikah salonları modern ve geniş ...

8 Nisan 2016 10:36
-A

+A

Nikâh Salonları Artık Çok Modern ve Geniş

Son yıllarda çiftler artık nikâhlarının nerede kıyılacağı üzerine de uzun uzun düşünmeye başladı. Çünkü sıradan bir nikah salonu artık yeterli gelmemeye başladı. Öyle ki, kendi yaşadıkları bölgeye ait salonların dışına çıkarak beğendikleri bir nikâh salonunu da tercih edebiliyorlar.

Nikâhınızı Hangi Salonda Kıydıracağınıza Karar Verebilirsiniz

Yeni evlenecek çiftler arasında yayılan yeni bir trend var ki o da nikahın düğünden daha önce kıyılmasıdır. Şöyle ki, nikâhın yanı sıra düğün de yapacak olan çiftlerin tercihi bazen bu yönde olabiliyor ve birkaç gün öncesinden nikâhlarını kıydırabiliyorlar. Bu durum elbette özellikle gelin için iki ayrı hazırlık süreci anlamına geliyor. Bunların her birinin tatlı ve heyecanlı telaşlar olduğunu düşündüğümüzde işler daha da kolaylaşacaktır.

Evlendirme daireleri olarak da bilinen nikah salonu dediğimiz yerler artık son derece modern ve şık salonlardır. Oldukça geniş misafir kapasitesi olan bu salonlarda nikâhınıza katılmak isteyen herkesi ağırlayabilir ve nerede oturacaklarını düşünmek zorunda kalmazsınız. Daha fazla detaya göz atmak isterseniz http://dugunmevsimi.com/evlendirme-daireleri adresine tıklayabilirsiniz.

Facebook'ta paylaş butonu
Print
  • ÇOK OKUNANLAR
  • ÇOK YORUMLANANLAR

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku