Çekiliş Sonuçları

Coca Cola takımına destek ol kampanyası

Coca Cola takımına destek ol kampanyası hakkında bilgi

Coca Cola takımına destek ol kampanyası

21 Mart 2016 17:37
-A

+A

Coca Cola Spor Toto Süper Lig Takımlarına destek olmak için milyonlarca taraftarla KolKola girdi.

18 Mart 2016 – 22 Mayıs 2016 tarihleri arasında Her kapak takımına tam 1TL destek demek!

Kapaklardaki kodu takım ismi ile 2622’ye gönder ya da www.takiminlakolkola.com sayfasına gir, hem takımına desteğin milyonlara ulaşsın, hem de çekilişle takımına özel hediyeler kazan.

Kampanya Detayı:
 • Bu kampanya Coca-Cola Meşrubat Pazarlama ve Danışmanlık Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından MPİ’nin 17.03.2016 tarih ve 58259698-255.05.02/620-2432 sayılı izni ile 1. DÖNEM için 18.03.2016 Saat 00:01– 24.03.2016 Saat 23:59, 2. DÖNEM için 25.03.2016 Saat: 00:01 – 31.03.2016 Saat: 23:59 ve 3. DÖNEM için 01.04.2016 Saat: 00:01 – 07.04.2016 Saat: 23:59 tarihleri arasında kapsam dışı düzenlenmektedir.
 • İkramiyeye konu olan eşya ve /veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir. Her dönem için, bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Hedef Tanıtım ve Organizasyon Ltd. Şti. , Coca-Cola Meşrubat Pazarlama ve Danışmanlık Sanayi ve Ticaret A.Ş. çalışanları ve 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez.
 • Çekilişe katılmak için www.takiminlakolkola.com (ücretsiz)sitesine giriş yapılmalı, destek olunması istenilen takım seçilmeli ve sonrasında paketten elde edilen kampanya kodu girilmelidir. Ayrıca hangi takıma dair hediye isteniyorsa o takım seçilmeli, kişiye ait belirtilen bilgiler girilmeli ve çekilişe katıl tuşuna basılmalıdır. İnternet sitesinden girilerek takımına destek olunan kodun tekrar SMS  yoluyla gönderilmesine gerek yoktur.
 • Çekilişe katılmadan kısa mesaj yoluyla sadece tuttuğun takıma destek olmak istersen kampanya kodunu ve tuttuğun takımın kodunu (www.takiminlakolkola.com (ücretsiz) internet sitesinden öğrenebilirsiniz) [KOD] [TAKIM ADI] kelime aralarında birer boşluk bırakarak Turkcell ve Vodafone operatörlerden ücretsiz 2622 kısa mesaj servis numarasına göndermeniz gerekmektedir. Kısa mesaj ile takımınıza destek olduğunuz durumda çekiliş hakkı elde edemezsiniz. Çekilişe hakkı elde edebilmek için kısa mesaj yoluyla gönderdiğiniz aynı kampanya kodu ile www.takiminlakolkola.com (ücretsiz)internet sitesi üzerinden gerekli adımları takip ederek çekilişe katılım gerçekleştirebilirsiniz. Kısa mesaj yoluyla katılımlarda gelen geçerli mesajlara ilişkin ücretlendirmeler Coca-Cola Meşrubat Pazarlama Danışmanlık Sanayi Ve Ticaret A.Ş. tarafından karşılanacaktır. Kampanyaya kısa mesaj yoluyla katılım sadece Turkcell ve Vodafone operatörleri üzerinden mümkündür.
 • Katılımcının gönderdiği kısa mesajın kısa mesaj merkezine geç ulaşması veya ulaşmaması durumunda Coca-Cola Meşrubat Pazarlama Danışmanlık Sanayi Ve Ticaret A.Ş. sorumlu tutulamaz.
 • Kampanya boyunca kısa mesaj yoluyla gönderilen her kod takıma destek için yalnızca 1 (bir) kez geçerli olup, aynı zamanda aynı kod ile istenilirse www.takiminlakolkola.com sitesi üzerinden sadece 1 defa çekilişe katılım hakkı yapılabilir. Takıma destek olunan ve çekiliş hakkı kazanılan aynı kodun birden fazla gönderilmesi ile yapılacak katılımlarda ilk gönderilen katılımlar geçerli olacak, mükerrer katılımlar elenecektir.
 • Kısa mesaj yoluyla takıma destek olmak için aynı cep telefonu numarasından gönderilen destek SMS’leri haftalık 20 (yirmi) adet ile sınırlıdır. Haftalık destek SMS katılım limiti dolduktan sonra SMS üzerinden takımına destek sağlanamayacaktır. Haftalık limit aşımından sonra gönderilen destek SMS ile girilen kodlar, kampanyaya dâhil edilmediğinden dolayı haftalık limiti aşan bu kodların kampanya dönemi boyunca gönderiminin tekrar yapılması mümkün olup, bu katılım mükerrer katılım sayılmayacaktır.
  Coca-Cola Meşrubat Pazarlama Danışmanlık Sanayi Ve Ticaret A.Ş. kampanya süresince kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Ayrıca bu kampanya gerekli görülmesi durumunda herhangi bir neden gösterilmeksizin Coca-Cola Meşrubat Pazarlama Danışmanlık Sanayi Ve Ticaret A.Ş. tarafından durdurulabilir veya sona erdirilebilir. Kampanyaya ilişkin değişiklikler www.takiminlakolkola.com (ücretsiz) web sayfası üzerinden duyurulacaktır.
 • Coca-Cola Meşrubat Pazarlama Danışmanlık Sanayi Ve Ticaret A.Ş. ve/veya Coca-Cola Satış ve Dağıtım A.Ş., Coca-Cola İçecek A.Ş. şüpheli bulunulan durumlarda hangi noktadan ürün alındığı bilgisini sorma hakkına sahiptir. Coca-Cola Meşrubat Pazarlama Danışmanlık Sanayi Ve Ticaret A.Ş. teyit için talep edilen bilgi ve belgelerin ibraz edilmediği veya şüpheli bulunduğu durumlarda hediye vermeme hakkını saklı tutar. Promosyona Coca-Cola Meşrubat Pazarlama Danışmanlık Sanayi Ve Ticaret A.Ş, Coca-Cola İçecek A.Ş, Coca-Cola Satış ve Dağıtım A.Ş. çalışanları ile 1. derece yakınları katılamazlar, katılsalar dahi hediye alamazlar.
 • Promosyon kurallarının tümünü, promosyonlu Coca-Cola, Coca-Cola Zero, Fanta ve Sprite PET şişe etiketlerinin arkasından, promosyona katılan satış noktalarından, Coca-Cola İletişim Merkezi’nin 444 30 40 veya 0 850 201 30 40 numaralı hatlarından ve www.coca-cola.com.tr’den (ücretsiz) öğrenebilirsiniz. Promosyondan yararlanmak isteyen herkes bu kuralları kabul etmiş sayılır. Bu promosyon 01 Aralık 2015 ile 31 Mayıs 2016 tarihleri arasında T.C. sınırları içinde geçerlidir.
coca colar
Facebook'ta paylaş butonu
Print
 • ÇOK OKUNANLAR
 • ÇOK YORUMLANANLAR

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku