Mobilya Kampanya

Çilek Mobilya % 40 yaz indirim kampanyası

Çilek Mobilya % 40 yaz indirim kampanyası başladı

7 Temmuz 2015 17:36
-A

+A

Bebek, çocuk ve genç odası denince akla gelen ilk marka olan Çilek’in Haziran ayında uygulanan indirim kampanyası, gördüğü yoğun ilgi sebebiyle Temmuz ayı boyunca da devam ediyor.
Çilek, yoğun ilgi gören %40’a varan indirim kampanyasına Temmuz ayında da devam ediyor. Seri sonu indirimine ek olarak, bazı fırsat ürünlerinde geçerli özel indirim oranları da uyguluyor. Birçok yeni üründe geçerli olan indirimin yanı sıra yüzde 50’ye varan indirim oranı ile çocukların yüzünü güldürüyor.

Araba Tutkunu Çocuklara Son Model GTI
Çilek’in, teknolojik aksamlar ekleyerek son model bir arabaya dönüştürdüğü GTI Araba Yataklar, opsiyonel müzik sistemi, ışık ve sesleri kontrol eden uzaktan kumandası, LED ışıklı arka sinyali, tampon tasarımı üzerinde panjuru, body kit ve sis farları, üç boyutlu egzos tasarımı, LED ışık efektli yıldız jantı ve koruma amaçlı sünger dolgulu deri iç döşemesi ile çocukları hayal dünyalarının başkahramanı yapıyor.

Çilek’le First Class Bir Yolculuk
Çilek, yeni serisi uçak temalı çocuk odası takımı First Class ile çocuk odalarına yepyeni bir enerji getiriyor. Çilek’in özellikle 3-14 yaş arası kız ve erkek çocuklar düşünülerek tasarladığı First Class, çalışma masasına oturulduğunda bir pilot, yataktayken ise first class bir yolcu deneyimi yaşatıyor.

Futbol Severlere Çilek’ten Müjde
Tematik ürünleriyle, her zevke hitap eden Çilek’in futbolsever çocuklar için tasarladığı Football serisinin her detayı dünyaca ünlü stadları andırıyor. Yatağı, çalışma masası, çalışma sandalyesi ve dolabıyla ortamı bir anda stadyuma dönüştüren “Football” serisi, aynı zamanda perdeden halıya, banktan top filesine kadar tüm mobilya ve aksesuarlarıyla, çocukları kendi sahalarının yıldızı yapıyor.

http://www.alisverisrehberi.com/kampanya/cilek_in_40_a_varan_indirim_kampanyasi_ile_odalar_senleniyor.36505.html
Facebook'ta paylaş butonu
Print
  • ÇOK OKUNANLAR
  • ÇOK YORUMLANANLAR

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku