Konut Projeleri

Büyükçekmece Toskana Vadisi Villerı 3. Faz fiyatları

Büyükçekmese Toskana Vadisi Villerı 3. Faz fiyatları

Büyükçekmece Toskana Vadisi Villerı 3. Faz fiyatları

28 Mayıs 2014 20:13
-A

+A

Tek Katlı Villa Yaşamı Toskana Vadisi nde!

Yüzyıllarla beslenen mimari mozaik, İstanbul’da Toskana Vadisi’nde “Tek Katlı Villa Yaşam Konsepti” ile buluşuyor. Emaar Türkiye’nin geliştirdiği Toskana Vadisi projesi, Arıkan Yapı’nın eseri olan Park Village “tek katlı yaşam konsepti” ile birleşerek Büyükçekmece’de oluşturulan Toskana kimliğini yeniden yorumluyor.

Adım atıldığı andan itibaren Akdeniz kokan bir hayatın kapılarını aralayan Toskana Vadisi   3. Faz, büyüleyici bir peyzaj dokusu, masalsı bir mimari, Toskana kimliğini ve yaşam değerlerini, İstanbul’un en çarpıcı ve seçkin yerleşimlerinden birinde sunuyor. Zeytinliklerin kokusu ve üzümlerin buğulu yeşiliyle bir dünya mirası olan bu şiirsel vadinin enerjisi ve yaşama kattığı heyecan İstanbullularla buluşuyor.   

Oluşturduğu yaşam konseptiyle evden daha fazlasını sunan Toskana Vadisi 3. Faz, global gayrimenkul geliştirme şirketi Emaar Properties PJSC'nin ülke iştiraki Emaar Türkiye ve Arıkan Yapı işbirliği ile Büyükçekmece’de hayata geçiyor.

Emaar, ana proje geliştirici ve arazi sahibi olarak projede yer almaya devam ediyor. Toskana Vadisi 3. Fazı,  Arıkan Yapı tarafından ortak alanları ve dış cephe görüntüleri  Toskana Vadisi'nin diğer fazlarıyla aynı şekilde dizayn edilmiş tek katlı villalar olarak inşa edilecek ve satılacak. Böylece projede üç katlı, iki katlı villalar ve villa dairelerden sonra tek katlı villalarla ürün yelpazesi genişleyecek. Gayrimenkul geliştirme alanında faaliyet gösteren  iki büyük şirketin enerjisini ve dinamizmini birleştiren proje, tek katlı yatay yerleşimin de en güzel örneklerinden birini oluşturacak..

http://www.yeniprojeler.com/emlak/toskana-vadisi-vilalari-3faz-satisa-cikti-28-05-2014

Facebook'ta paylaş butonu
Print
  • ÇOK OKUNANLAR
  • ÇOK YORUMLANANLAR

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku