Ankara Konut Projeleri

Bulvar Loft konut projesi ev fiyatları

Bulvar Loft konut projesi ev fiyatları ne kadar, proje bilgileri

Bulvar Loft konut projesi ev fiyatları

26 Kasım 2016 15:30
-A

+A

Akfen İnşaat’ın Ankara’da başlattığı Bulvar Loft lansmana özel ‘yüzde 32’ fiyat avantajıyla 27 Kasım’da son bulacak bir kampanya yürütüyor.

Aralık 2018’de teslimleri yapılması planlanan projede daire sahibi olmak isteyenlere; yüzde 15 peşinat ile vade farksız kişiye özel; 24 aylık ödeme planları sunuluyor.


İncek Loft’un ardından Akfen İnşaat’ın Loft markalı üçüncü temalı konut projesi olan Bulvar Loft, Ankara’da konut piyasasının gelişen bölgesi İncek’te yükseliyor. Yaklaşık 6 ay önce tamamlanan İncek Loft projesinin hemen ardından İller Bankası arazisi üzerinde, yaklaşık 37 bin metrekarelik alanda Bulvar Loft için kolları sıvayan Akfen İnşaat, bu projede 27 Kasım’da son bulacak bir kampanyayı yürütüyor. Şirket bu kapsamda lansmana özel olarak yüzde 32’lik bir fiyat avantajı sağlıyor.

Projede inşaat başladı

Kampanya hakkında bilgi veren Akfen İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Selim Akın, “İncek Loft projesinde müşterilerimize yüzde % 32’nin kar fırsatı sözünü vermiş iken % 37 oranında kâr fırsatı sağlayarak Akfen İnşaat’a duyulan güveni boşa çıkarmadık. Bulvar Loft projesinde de ilk dönem kampanyalı fiyatlarımızdan yararlanmak isteyen yatırımcılar için kampanyanın bitiş tarihini 27 Kasım olarak belirledik. 37 bin metrekare üzerine projemiz şimdiden yükselmeye başladı. Bulvar Loft projesinin 2018 Aralık ayında tamamlanması hedefleniyor. % 32 kar fırsatından faydalanmak isteyen müşterilerimizi 27 Kasım öncesi Bulvar Loft tanıtım ofisimize bekliyoruz’’ diye konuştu.

Fiyatlar 303 bin liradan başlıyor

Ankara batı bölgesi konut dokusunun yoğun olduğu Çayyolu, Bilkent ve Beytepe yerleşiminin İncek Bulvarı’na bağlandığı eksende başlatılan proje, üniversitelere ve kentin yeni yaşam alanlarına olan yakınlığı ile de avantajlı. Toplam 6 blokta, 16 farklı daire tipi bulunan projede; 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 olmak üzere, brüt 66 metrekare ile 350 metrekare aralığında değişen toplam 822 adet konut bulunuyor. Projedeki konutların fiyat aralığı ise 303 bin ile 1 milyon 408 bin TL arasında.

Vade farksız, kişiye özel ödeme planı var

Aralık 2018’de teslimleri yapılması planlanan Bulvar Loft Projesi’nde, daire sahibi olmak isteyenlere; yüzde 15 peşinat ile vade farksız kişiye özel; 24 aylık ödeme planları sunuluyor. Akfen İnşaat’ın özel olarak geliştirdiği, ödeme planlarının kişiye özel olarak esnetilebildiği “Flexi Loft” çerçevesinde, Bulvar Loft müşterileri, % 15 peşinatla başlayan, taksit, ara ödeme blok ödeme miktarlarına kendilerinin karar verdiği, limitsiz esneklikte bir ödeme imkanına kavuşuyor.

Projenin sosyal alanları arasında fitness center, kapalı yüzme havuzu, güneş bahçesi, açık satranç alanı, basketbol, boccia sahası, hobi atölyesi, cep sinema salonu, yürüyüş parkuru, paten pisti, gurme restoranlar ve cafelerin yanı sıra yaşam merkezi yer alıyor.

Emlakjet Haber

Facebook'ta paylaş butonu
Print
  • ÇOK OKUNANLAR
  • ÇOK YORUMLANANLAR

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku