Konut Projeleri

Bulvar İstanbul Konutları metrekare ev fiyatları

Bulvar İstanbul Konutları ev satışları başladı.İşte ayrıntılar

Bulvar İstanbul Konutları metrekare ev fiyatları

3 Kasım 2013 11:21
-A

+A

Özülke-Özkar Ortak Girişimi ve Emlak Konut GYO işbirliğiyle Başakşehir’de hayata geçirilen Bulvar İstanbul projesinin lansmanı Çırağan Sarayı’nda gerçekleştirildi. Projede fiyatlar metrekaresi 2 bin 400 TL’den başlıyor.

1500 konut 14 ticari ünite ve kendine ait okul ve camiiye sahip olacak projede yüzde 80 ve üzeri prim kazandırılması bekleniyor.
Emlak Konut GYO’nun, Şubat 2013’te yapılan Başakşehir-Ayazma’daki 3. Etap İhalesi’ni kazanan Özülke-Özkar Ortak Girişimi’nin bu ihale neticesinde hayata geçireceği Bulvar İstanbul projesi, 31 Ekim’de Çırağan Sarayı’nda düzenlenen ve Özülke-Özkar Ortak Girişimi İcra Kurulu Üyeleri Bilal Aydoğan ve Fatih Özcan ile, Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat Kurum’un da katıldığı lansmanla basına tanıtıldı.

Adını önündeki bulvardan aldı

Toplam 110 bin metrekare arsa alanına sahip olan Bulvar İstanbul projesi, adını iki etabın arasında bulunan ve pek çok mağaza, restaurant ve cafe'nin bulunduğu, yoğun ağaçlıklı bölgenin arasında yer alan yürüyüş bulvarından aldı.

Resmi satışları başlamadan 400’ün üzerinde dairesi satılan Bulvar İstanbul projesi, 2600 yatak kapasiteli 11 ihtisas hastanesinin bulunduğu Sağlık Kent, Bulvar İstanbul projesinin yanında yer alıyor. Ayrıca yapımı süren ve kamuoyunda “3’üncü köprü” olarak bilinen Yavuz Sultan Selim Köprüsü bağlantı yolu, metro ve Atatürk Olimpiyat Stadı ile aynı lokasyonda yer alan BULVAR İSTANBUL’ un, TEM Otoyolu’na yakınlığı da projeye değer katıyor.

Özülke - Özkar Ortak Girişimi Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Aydoğan; “Başakşehir altyapı ve ulaşım imkanları olarak şehir ve bölge planlama açısından değerlendirildiğinde İstanbul'da en iddialı bölgelerden biri olarak karşımıza çıkıyor. Deprem açısından güçlü zemini, planlı yapılaşma ilkesi esas alınarak projelendirmelerin yapılması, ulaşım açısından TEM, 3. Köprü Yolu, metro gibi önemli aksların merkezinde bulunması ile bölge her geçen gün daha fazla talep görüyor” açıklamasında bulundu.

Bulvar İstanbul Nerede?

Özülke - Özkar Ortak Girişimi Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Özcan ise, Başakşehir-Ayazma'nın yakın zamanda yatırımcılara şehrin en iyi prim getirisi sağlayacak yeri olduğunu belirterek, taşıdığı lokasyon değeri, ana arterlere bağlanan önemli bağlantı yolları, bölgede geliştirilen SağlıkKent, Olimpiyat Stadı, 3.Köprü ve Kanal İstanbul projeleri ile konut yatırımcısının büyük ilgisini çektiğini belirtti.

Bulvar İstanbul Ne Zaman Teslim Edilecek?

İki etapta 23 blokta toplam 1558 daireden oluşan Bulvar İstanbul projesinde 3 adet 1+1, 596 adet 2+1, 786 adet 3+1, 157 adet 4+1, 15 adet 5+1 ve bir adet de 6+1 daire mevcut. Daire büyüklüklerinin 82 metrekare ile 277 metrekare arasında değiştiği Bulvar İstanbul projesinde ortalama metrekare satış fiyatları ise 2 bin 400 TL. Bu fiyat dairenin şerefiyesine göre değişebiliyor. Tamamlanana kadar yüzde 70 ilâ 80 prim yapacağı öngörülen Bulvar İstanbul projesinin teslim tarihi olarak 2016 yılının ikinci çeyreği öngörülse de firma projeyi 30 ayda teslim etmeyi hedefliyor.

Bulvar İstanbul Sosyal Donatıları:

Projede toplu yaşam alanlarında sosyalleşmenin sağlanması için oluşturulan aktivite alanları dikkat çekiyor. Kültür merkezinde bulunacak özel sinema salonunda rezervasyon yaptırarak ailece veya komşularla film izleme imkânından kütüphaneye, kalabalık misafirlerin ağırlanabileceği veya davetlerin organize edilebileceği salon – lounge alanlarına kadar düşünülen pek çok ince detay, projeye ayrı bir değer katıyor. Projenin en dikkat çekici detayları arasında özellikle çocuk eğitim ve oyun odaları, spor tesisleri ve sıcak su havuzlarının da yer alması bulunuyor. Bulvar İstanbul projesinde ayrıca bir okul ve bir cami de yer alacak.


Proje Künyesi
Proje adı:  Bulvar İstanbul
Firma:  Özülke-Özkar Ortak Girişimi, Emlak Konut GYO
Arsa alanı:  110 bin metrekare
Daire büyüklükleri:  82-277 metrekare
Daire tipleri:  1+1’den 6+1’e kadar
Bulvar İstanbul nerede:  Başakşehir-Ayazma
Bulvar İstanbul fiyat:  Ort. metrekare fiyatı 2 bin 400 TL
Bulvar İstanbul teslim tarihi:  2016 ikinci çeyrek

Bulvar İstanbul iletişim bilgileri:444 66 10
 
Facebook'ta paylaş butonu
Print
  • ÇOK OKUNANLAR
  • ÇOK YORUMLANANLAR

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku