İstanbul Konut Projeleri

Bulvar İstanbul Konut Projesi indirimli ev fiyatları

Bulvar İstanbul Konut Projesi ev fiyatlarında indirim kampanyası

Bulvar İstanbul Konut Projesi indirimli ev fiyatları

13 Haziran 2014 23:00
-A

+A

Avantajlı fiyatların üzerinden ihtiyaca göre Daire çeşitlerinin bulunduğu kampanyada; 2+1 dairelerde 35 bin TL, 3+1 dairelerde 45 bin TL ve 4+1 dairelerde 55 bin TL indirim fırsatı sunuluyor. Peşin ve banka kredili alımlar için geçerli olan ‘Babalar Günü' kampanyası 17 Haziran Salı akşamına kadar geçerli olacak.

Emlak Konut GYOile Bulvar İstanbul İş Ortaklığı tarafından İstanbul'un hızla gelişen Başakşehir bölgesinde hayata geçirilen ve dört ay üst üste Konut satışında liderlik kazanan  Bulvar İstanbul, Babalar Günü'nde yatırımcılarına kaçırılmayacak bir indirim fırsatı sunuyor.

‘Babalar Günü' özelinde geçerli olacak kampanyada Bulvar İstanbul'dan Ev sahibi olmak isteyenler ve Yatırımcılar; 2+1 dairelerde 35 bin TL, 3+1 dairelerde 45 bin TL ve 4+1 dairelerde 55 bin TL indirimden yararlanabilecek.konuthaberleri.com

Peşin ve banka kredili alımlarda geçerli olacak kampanya doğrultusunda Babalar Günü'nde Ev sahibi olmak isteyenler 17 Haziran Salı akşamına kadar bu fırsattan yararlanabilecek.

Her ihtiyaca uygun Daire tipleri Bulvar İstanbul'da!

İki etap 15 bloktan oluşan 1555 dairenin yer alacağı projede 1+1'den 5+1'e kadar her ihtiyaca ve arayışa yönelik daire tipleri bulunuyor. BULVAR İSTANBUL, ismini iki etabın arasında bulunan ve pek çok mağaza, restoran ve kafenin bulunduğu yürüyüş bulvarından alıyor.

Temelleri atılan 2 bin 682 Yatak kapasiteli en görkemli Hastane kampüsü Başakşehir Şehir Hastanesi'nin karşısında yer alan BULVAR İSTANBUL, yapımı süren Yavuz Sultan Selim Köprüsü bağlantı yolu, Atatürk Olimpiyat Stadı ve Olimpiyat metrosu ile aynı lokasyonda yer alıyor.

BULVAR İSTANBUL İLETİŞİM BİLGİLERİ
Facebook'ta paylaş butonu
Print
  • ÇOK OKUNANLAR
  • ÇOK YORUMLANANLAR

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku