Akaryakıt Kampanyaları

BP Axes 2016 Nisan akaryakıt kampanya haberleri

BP Axes 2016 Nisan akaryakıt kampanya haberleri

30 Mart 2016 22:04
-A

+A

BP Axes 2016 Nisan akaryakıt kampanya haberleri

Axess kredi kartı kampanyaları Nisan ayında da tüm hızıyla devam ediyor. Axess yeni akaryakıt kampanyasında ÜYE BP akaryakıt istasyonlarından 1 Nisan – 15 Mayıs tarihleri arasında tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız 4 adet 100 TL ve üzeri alışverişte 30 TL değerinde chip para hediye edecek.  Kazanılan puan yine BP’de kullanılabilecek.

Kampanyada önemli noktalar: Akbank posu, sadece bp’de kullanılan puanlar, farklı gün, 100 TL ve üzeri ödeme.

Kampanya Ayrıntıları

Harcama öncesi BP yazıp 4566’ya mesaj gönderilmelidir.
Aynı gün içerisinde yapılan 100 TL ve üzeri ilk harcama kampanyaya dahildir.
Kampanya kapsamında işlemlerin Axess üye işyeri BP istasyonlarındaki Akbank POS terminali üzerinden yapılması gerekmektedir.
Kampanyadan Axess, Axess Business, Wings, Wings Business, Neo, Neo Business, Kobi Axess ve Free sahipleri faydalanabilir.
Free için kampanya katılım ücreti kampanya ve işlem başına 2,9 TL olup ilk ekstreye yansıtılacaktır.
Kart sahipleri, asıl ve ek kartları ile yapacağı harcamalar ile kampanyadan en fazla bir kez faydalanabilir.
Bir müşterinin kazanabileceği toplam chip-para tutarı 30 TL ile sınırlıdır.
Mevcut chip-paraların kullanımları kampanya kapsamında değildir. İptal edilen işlemlerde chip-para kazanımları da iptal edilecektir.
Kazanılan chip-para’lar anında karta yüklenecek ve yüklendiği andan itibaren 31 Mayıs 2016 tarihine kadar kampanyaya katılan tüm Axess üyesi BP istasyonlarında yapılacak bir sonraki akaryakıt veya otogaz alımlarında kullanılabilecektir.
Kullanılmayan chip-para’lar 1 Haziran 2016 tarihinde silinecektir.
SMS tutarı KDV ve ÖİV dahil Turkcell aboneleri için 0.65 TL, Avea aboneleri için 0,60 TL, Vodafone aboneleri için 0,65 TL olarak ücretlendirilir. SMS ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
Yasal Mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, bireysel kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi dokuz ayı geçemez. Kuyumla ilgili harcamalarda bu süre dört ay, beyaz eşya ve mobilya ile eğitim ve öğrenim ücretine ilişkin harcamalarda ise bu süre on iki ay olarak uygulanır. Kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek telekomünikasyonla ilgili harcamalarda ve yemek, gıda, akaryakıt ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
Akbank T.A.Ş ve BP kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.
Facebook'ta paylaş butonu
Print
  • ÇOK OKUNANLAR
  • ÇOK YORUMLANANLAR

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku