Market Kampanyaları

Bonus kart Arçelik kampanya detayları

Bonus kart Arçelik kampanya detayları , kampanya hakkında bilgiler

Bonus kart Arçelik kampanya detayları

13 Ekim 2016 15:36
-A

+A

Sektör: Beyaz Eşya / Marka: Arçelik

NASIL KAZANIRIM?

Bonus program üyesi Arçelik yetkili satıcılarında geçerlidir.FLEXI kart sahiplerinin kampanyaya katılım için Garanti Bankası sistemine kayıtlı olan cep telefonundan EVET yazıp bir boşluk bırakıp ARCELIK yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340'a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

01 Eylül 2016 – 31 Ekim 2016

DİĞER BİLGİLER


    Kampanya anlaşmalı Bonus program ortağı ARÇELİK yetkili satıcılarında geçerlidir.
    9 taksit kampanyası işyeri tarafından yapılan 3 taksitli işlemlere Garanti Bankası tarafından 6 taksit ilave edilerek gerçekleştirilecektir.
    Kampanyaya Garanti Bonus, Money, Flexi, Garanti Bonus Business, Miles&Smiles kredi kartları, American Express kredi kartları ,Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, TürkiyeFinans HappyCard, Burgan Bonus, ABank Bonus, ICBC Turkey Bonus ve Fibabanka Bonus kredi kartları dahildir.
    Vadeli Taksit, Bonus Flexi, Bonus Genç, ŞekerBank ticari kredi kartları ve ING Bank ticari kredi kartları ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
    Kampanyada en yüksek taksit sayısı 9 olacaktır.
    Kampanya kapsamında yapılan alışverişlerde, müşteri sliplerinde "TEBRİKLER KAMPANYAMIZDAN YARARLANDINIZ." şeklinde bir mesaj çıkacaktır. Müşteri sliplerinde mesaj çıkmaması üye işyerinin kampanyaya dâhil olmadığını göstermektedir. Lütfen kontrol ediniz.
    FLEXI kart sahiplerinin kampanyaya katılım için Garanti Bankası sistemine kayıtlı olan cep telefonundan EVET yazıp bir boşluk bırakıp ARCELIK yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340'a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir. SMS sistemimize ulaştıktan sonraki harcamalar dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Avea için 0,615TL,Turkcell için 0,65TL, Vodafone için 0,415 TL'dir.Geri dönüş SMS'leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.
    FLEXI kampanya uygulamaları www.flexi.com.tr adresinde ilan edilmektedir.
    İşlemlerin kampanyaya dahil olması için mutlaka Garanti POS cihazı kullanılarak yapılmalıdır.


Facebook'ta paylaş butonu
Print
  • ÇOK OKUNANLAR
  • ÇOK YORUMLANANLAR

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku