Kampanya Haberleri

Bizpoint ile indirim fırsatlarını takip edin

Bizpoint ile indirim fırsatlarını , güncel kampanyları takip edin

Bizpoint ile indirim fırsatlarını takip edin

2 Mayıs 2017 23:37
-A

+A

Farklı Alanlarda Sunulan İndirimleri Yakından Takip Edin!

Endüstri ve sanayi alanlarını kapsayan Bizpoint, çok yönlü çalışma sisteminde indirim fırsatlarına da yer veriyor. Böylelikle tüketiciler, bireyler ve firmalar, iş anlamındaki ihtiyaçlarını karşılarken diğer yanda da cazip firsatlar ile bütçesine uygun alışveriş yapabilme şansı da elde ediyor. Tüketicilerin ve iş yerlerinin tek tıkla ulaşabildiği sisteme kayıt olarak siz de farklı fırsatlar ile tanışabilirsiniz.

Firmalar Daha Geniş Müşteri Yelpazesi Elde Ediyor

Çok yönlü çalışan sistemde, çok kolay yönetilebilen tam otomasyonlu bir iş akışı görülüyor. Kontrolün tamamını kullanıcı kitlesine bırakan platformun en güzel avantajlarından birisi ise sunulan fırsatlar. Sisteme üye olan tüm firmalar; ürünlerinin promosyon, reklam, tanıtım, indirim ve kupon gibi pazarlama ve satış faaliyetlerini gerçekleştirebiliyor. Gerçek zamanlı verilerin sunulduğu sistemde; alıcılar satıcı kitlesine, satıcılar ise alıcı kitlesine kolay bir şekilde ulaşabiliyor. Tüketicilere özellikle de satış aşamasına kadar pek çok avantajlar sunuyor.

İndirim Fırsatlarına Ait Kategoriler

Firmaların müşteri portföyünü genişletmek noktasında büyük kolaylıklar sağlayan ve bireylerin ihtiyaçlarını gidermeye yönelik çalışmalar gösteren platformda hayatın pek çok alanına hitap eden indirim fırsatları bulunuyor. Teknoloji, giyim, ev dekorasyonu, optik, mobilya, sağlık, ofis-okul gereçleri, valiz-çanta, emlak, araç ve eğitim gibi farklı alanlara özgü araştırmalar yaparak ihtiyacınıza yönelik fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

İndirim fırsatları hakkında daha detaylı bilgi alabilmeniz de mümkün oluyor. Platformda ilgili fırsat bölümüne tıklayarak firmanın hem bilgilerine hem de indirim kampanyalarına erişebilirsiniz. Eğer firmanın aktif kampanyası bulunmuyorsa siz kendiniz de indirim talebi isteyebilirsiniz. Fırsatları daha yakından incelemek için dilerseniz hatırlatıcılardan faydalanabilirsiniz. Hatırlatılmak üzere kaydettiğiniz konumuzun 1 km alanına girdiğiniz zaman telefonunuzun alarmı size haber verecektir. Bunun için şirket sayfasında iken "hatırılatıcı" bölmesine tıklayarak hatırlatıcı oluşturabilirsiniz. Ardından Bizpoint uygulamasını İOS veya Android telefonunuza yükleyerek başlatabilirsiniz.

Firmanızca düzenleyeceğiniz kampanyalar sayesinde karınızı ve bulunabilirliğinizi daha üst seğmenlere taşıyabileceksiniz. Bulunabilirliğinizi artıran Bizpoint, sınıflandırma ve filtreleme seçenekleri ile hedef kitlenizi size ulaştırıyor. Birkaç farklı alanda gerçekleşen indirimleri Bizpoint aracılığıyla takip edebilirsiniz. Çeşitli fırsatların yanı sıra inovatif çözümleri ve faydalı araçları da tek çatı altında bulabilirsiniz.

Facebook'ta paylaş butonu
Print
  • ÇOK OKUNANLAR
  • ÇOK YORUMLANANLAR

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku