İnternet Paketleri

AVEA Prime mini tarifesi ücret dakika,SMS,internet detayı

AVEA Prime mini tarifesi ücret dakika,SMS,internet detayı

28 Eylül 2014 00:17
-A

+A

Tarife Bilgisi

 

Prime Mini Tarifesiyle ayda 85 TL’ye her yöne tam 3000 dakika, 3000 SMS ve 4 GB cepten internet!

Ücretlendirme

   Prime Mini
Taahhütlü Aylık Ücret*   85 TL 
Taahhütsüz Aylık Ücret**  95 TL 
Aylık Ücretsiz Cepten İnternet 4 GB 
Aylık Ücretsiz Her Yöne Görüşme Süresi  3000 DK
Aylık Ücretsiz Her Yöne SMS  3000 SMS
İnternetiniz Bittiğinde Otomatik Devreye Giren İnternet Paketi  500MB / 5 TL
Prime Özel Yurt Dışı Hizmetleri
 Kademeli ses ve data paketleri
Yurtdışındayken 60 dk aranma hediye
İnternet Paylaşımı   5 TL / Ay
Ücretsiz Süre Bitiminde Yurt İçi Her Yöne 46,25 Kr / Dk
SMS  33,25 Kr/SMS
MMS  99 Kr / MMS

*03.06.2014 tarihinden sonra Avea faturalı tarifelerden geçiş yoluyla kaydolup taahhüt veren müşterilerimiz için geçerli olan fiyattır. 


** 03.06.2014 tarihinden sonra Avea faturalı tarifelerden geçiş yoluyla kaydolup taahhüt vermeyen müşterilerimiz için geçerli olan fiyattır. 


03.06.2014 tarihinden önce Avea faturalı tarifelerden geçiş yoluyla kaydolup taahhüt veren müşterilerimiz için 75TL’lik aylık ücret geçerli olacaktır. 
03.06.2014 tarihinden önce Avea faturalı tarifelerden geçiş yoluyla kaydolup taahhüt vermeyen müşterilerimiz için 85TL’lik aylık ücret geçerli olacaktır.  


İnternetiniz bittiğinde otomatik devreye giren internet paketleri 4 kez 500MB olarak devreye girecek sonrasında internetiniz hız düşümlü olarak kesintisiz 256 kbps hızla devam edecektir.


Tarife içerisindeki internet paylaşımı detayları için tıklayınız.


5 Ağustos 2014 itibari ile tarifenizdeki ücretsiz sürelerin aşılması durumunda uygulanmakta olan arama dakika ücreti şebeke içi, ev-iş ve diğer operatör yönleri için 46,25 Kr olarak;
Yurt içinde Avea hatlarından yapılan 500 Avea Müşteri Hizmetleri aramaları ise, 1. dakikada sonlandırılması halinde 46,25 Kuruş, 1 dakikadan fazla sürmesi halinde görüşme başına Faturalı müşterilerimiz için 60 Kuruş olarak güncellenecektir. Tüm ücretlendirme detayları

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, Avea Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.

 

Avea, aboneye tahsis edilen hattın kullanımını göz önünde bulundurarak, hattın ticari olarak ve/veya kötü niyetle ve/veya haberleşme amacı dışında ve/veya FCT vb. cihazlarla ve/veya konferans görüşme yapılmak suretiyle ve/veya benzeri şekillerde kullanıldığını tespit etmesi veya bu şekilde kullanımdan makul bir şüphe duyması halinde, aboneyi ikaz edebilir ve/veya aboneden ön ve/veya ara ödeme ve/veya depozito talep edebilir ve/veya hattın tarifesini değiştirebilir ve/veya hattın kullanımına tek veya çift taraflı kısıtlama getirebilir ve/veya hattı tamamen kullanıma kapatabilir ve/veya abonelik sözleşmesini tek taraflı olarak feshedebilir.

 

AVEA İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.


Her yöne aramalar yurt içi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler, Avea ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeci yönlerini ve görüntülü görüşmeleri kapsar.

Tarifenizin ve tarifenize ek olarak aldığınız yurt içi konuşma dakikalarınızın ücretlendirme periyodu 6 saniyedir. AVEA İletişim Hizmetleri A.Ş. fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

 

Tarifenizdeki veya tarifenize ek olarak aldığınız yurtiçi konuşma paketlerinizdeki dakikaların ücretlendirme periyodu 6 saniyedir. AVEA İletişim Hizmetleri A.Ş. fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

Facebook'ta paylaş butonu
Print
  • ÇOK OKUNANLAR
  • ÇOK YORUMLANANLAR

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku