Tarife ve Paketler

Avea kontrolü SEÇ 250 tarifesi detayları

Avea kontrolü SEÇ 250 tarifesi detayları

15 Mart 2014 23:23
-A

+A


Tarife Bilgisi

 

 

Kontrolü S.E.Ç. 250 tarifesine gelin, paketiniz bittiğinde faturanız tık diye dursun! Sonra üzerine ek paket alarak konuşmaya, mesajlaşmaya ve internet keyfine devam edebilirsiniz. Hatta bu tarifede hattınıza lira bile yükleyebilirsiniz. Avea’ya gelin, faturada kontrolü seçin!

 

İşte Kontrolü S.E.Ç. 250 Tarifemiz:

 

Ayda 20 TL’ye her yöne 250 dakika + her yöne 250 SMS + 250 MB cepten internet

 

İşte ek paketlerimiz:

 

-Ek Dakika Paketi: Ayda 5 TL’ye her yöne 100 dakika

-Ek SMS Paketi: Ayda 5 TL’ye her yöne 100 SMS

-Ek İnternet Paketi: Ayda 5 TL’ye 100 MB cepten internet

 

Ücretlendirme

 Kontrolü S.E.Ç. 250 Tarifesi
 Aylık Ücret 20 TL 
 Her Yöne Görüşme Süresi 250 Dk 
 Her Yöne SMS 250 SMS 
 Yurt içi Cepten İnternet  250 MB
Tüm ücretlendirme detayları

Detaylar

Tarife Kapsamı ve Geçerlilik Detayları
 

- Kendi üzerinize kayıtlı en fazla 15 adet hatla tarifeden faydalanabilirsiniz.

- Tarife numara taşıma, yeni hat tesisi, Avea/Taraftar/TTNET ve diğer işbirliği faturasız tarifelerinden yapılacak geçişlere açıktır. Avea/Taraftar/TTNET faturalı tarifelerinden yapılacak geçişlere kapalıdır.

- Tarifedeki dakikalarınız, SMS’leriniz ve internet avantajınız tüketildiğinde konuşabilmek, SMS gönderebilmek ya da internet kullanabilmek için ek paket almalı ya da hattınıza lira yüklemelisiniz. Ek paket almadığınız ya da hattınıza lira yüklemediğiniz durumda hattınız sadece dışarıdan gelecek arama ve mesajlara açık kalacaktır.

- Diğer tüm faturalı tarifelerimizdeki müşterilerimiz için uygulamakta olduğumuz şekilde yeni GSM aboneliklerinde Özel İletişim Vergisi ve Telsiz Ruhsatname ücreti alınacaktır. Ayrıca Telsiz Kullanım ücreti de her ay faturanıza yansıtılacaktır.

- Tarife ve ek paketler kapsamında sunulan her yöne dakikalar, yurt içi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler ve Avea ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır. Tarife ve ek paketler kapsamında sunulan  her yöne dakikalar; yarışma servisleri, sohbet hatları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını kapsamamaktadır. Tarife ve ek paketler kapsamındaki her yöne dakikalar ile görüntülü aramalar yapılabilir.

- Tarife ve ek paketler kapsamındaki SMS’ler, yurt dışı, KKTC, katma değerli servis ve özel servis numara gönderilerinde kullanılamaz ve web ve wap üzerinden yapılacak SMS gönderimlerini kapsamamaktadır.

- Tarife ve ek paketler kapsamında sunulan internet avantajı sadece WAP APN ve INTERNET APN üzerinden yapılacak kullanımları kapsamaktadır. MMS, Mobilvizyon ve Blackberry APN üzerinden yapılacak kullanımları kapsamamaktadır.

- Bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan tarife ve ek paketler kapsamında sunulan dakikalar, SMS’ler ve internet avantajı ilgili fatura dönemi sonunda silinecektir. Tarife ve ek paketler kapsamındaki dakikalar, SMS’ler ve internet avantajı devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez.

- Tarifeler ve ek paketler kapsamında kalan dakika, SMS ve internet miktarı DETAY SES, DETAY SMS ve DETAY INTERNET yazılıp 9333’e ücretsiz SMS gönderilerek öğrenilebilecektir.

- Tarife kapsamında numara taşıma, yeni hat tesisi, faturasız hattan faturalı hatta geçiş durumlarında müşterilerimiz adına düzenlenecek ilk faturalara, söz konusu fatura döneminde 15 günden fazla kullanım yapıldığı takdirde ilgili döneme ait tarife aylık ücretinin tamamı, 15 günden az kullanım yapıldığı takdirde ise ilgili döneme ait tarife aylık ücretinin gün ile orantılı kısmı yansıtılacaktır. Tarife kapsamında diğer operatörlere numara taşıma, hat iptali, faturalı hattan faturasız hatta geçiş durumlarında müşterilerimiz adına düzenlenecek son faturalara, ilgili döneme ait tarife aylık ücretinin tamamı yansıtılacaktır.

- Tarifenizden başka bir faturalı tarifeye geçmeniz durumunda, kalan vergi taksitlerinizin toplamı son faturanıza toplu bir şekilde yansıtılacaktır.

- Kontrolü S.E.Ç. tarifeleri arasında 30 gün içerisinde en fazla 1 kez tarife değişikliği yapılabilecektir.

- Tarifelerden diğer faturalı ya da faturasız tarifelere geçiş yapıldığında müşterilerin hatlarında kalan dakika, SMS ve internet avantajları silinecektir.

- Avea’nın faturasız tarifelerinden yapılacak geçişlerde müşterilerimizin eğer hattına tanımlı paketi varsa, paket kapsamında kalan kullanım hakları söz konusu haklar tükenene kadar ya da paketin yenilenme periyoduna kadar kullanılabilecek, sonrasında paket yenilenmeyecektir. Müşterilerimizin hattına tanımlı olan promosyonlar tükenene kadar ya da promosyonların yenilenme periyoduna kadar kullanılabilecek, sonrasında promosyonlar yenilenmeyecektir.

- Fatura ödemesi yapılmayıp hat kısıtlı statüsüne geçtikten sonra fatura borcu ödenmemeye devam edildiği müddetçe hatta yüklü liralar varsa söz konusu liralar kullanılamayacaktır.

- Her yöne konuşmalar, SMS gönderimleri, internet kullanımları öncelikli olarak tarife kapsamındaki kullanım haklarından tüketilecektir. Tarifedeki kullanım hakları tüketildiğinde hattınıza tanımlı ek paketler varsa ek paketler kapsamındaki kullanım hakları tüketilecektir. Ek paketler tüketildiğinde hattınıza lira yüklüyse hatta yüklenen liralar tüketilmeye başlanacaktır.

- Tarifedeki müşterilerimiz faturalı müşterilerimize yönelik olarak sunulmakta olan cihaz kampanyalarından faydalanamayacaklardır.

- Her ay düzenli ve otomatik ayrıntılı fatura aboneliği yapılamayacak, ancak Avea Müşteri Hizmetleri aranıp ayrıca talep edilmesi halinde ilgili döneme ait ayrıntılı fatura gönderilebilecektir.

- Son dönem fatura tutarı bilgisi, son dönem fatura detayları Müşteri Hizmetleri ve 9333 aranarak öğrenilebilecektir.

- Geçmişe yönelik çağrı detayları talebi ve e-fatura aboneliği Müşteri Hizmetleri aracılığıyla yapılabilecektir.

- Tarife kapsamındaki kalan kullanım detayları 9333’e SMS gönderilerek, 9333 aranarak ya da Müşteri Hizmetleri aracılığıyla öğrenilebilecektir. 

- 9333 aranarak ya da Müşteri Hizmetleri aranarak kredi kartı ile fatura ödeme işlemi gerçekleştirilebilecektir.

- Tarife, SMS ile güncel fatura tutarı sorgulamasına kapalıdır. Tarife kapsamındaki dakika, SMS ve internet avantajının %80’i ve %100’ü tüketildiğinde SMS aracılığıyla bilgilendirme yapılacaktır.

Kaynak : KAMPANYALAR.TV

Facebook'ta paylaş butonu
Print
  • ÇOK OKUNANLAR
  • ÇOK YORUMLANANLAR

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku