Tarife ve Paketler

Avea faturalıya transfer tarifesi kampanyası

Avea faturalıya transfer tarifesi kampanyası

15 Haziran 2014 01:13
-A

+A


Tarife Bilgisi

 

Şimdi faturasız hattan faturalı hatta geçiş yapan müşterilerimiz Faturalıya Transfer Tarifesiyle ayda sadece 22 TL’ye her yöne 300 dakika, tüm Avealılarla 3000 dakika konuşuyorlar, her yöne tam 3000 SMS gönderebiliyorlar. Üstelik tarifelerine ek olarak ayda sadece 14 TL’ye sınırsız internet keyfi yaşabiliyorlar.

Tarifedeki müşterilerimizin tarifelerine ek olarak ayda 14 TL’ye sınırsız internet avantajına sahip olmaları için Faturalı S.E.Ç. Bağlan Paketi satın almaları gerekmektedir. Faturalı S.E.Ç. Bağlan Paketi’yle ilgili detaylar için tıklayınız.

Kampanya Tekliflerimiz

  Taahhütlü Taahhütsüz

Aylık Ücret

22 TL* 27 TL**

Aylık Ücretsiz Her Yöne Görüşme Süresi

300 Dakika

Aylık Avea içi Görüşme Süresi

3000 Dakika

Aylık Ücretsiz Her Yöne SMS

3000 SMS

Ücretsiz Süre Bitiminde Yurt içi Her Yöne

43,89 Kr/Dk

Ücretsiz SMS Bitiminde Yurt içi Her Yöne

33,25 Kr/SMS

MMS Ücreti 99 Kr / MMS

 

*Tarifeye Avea, Taraftar, TTNET ve diğer işbirliği faturasız tarifelerinden geçiş yoluyla kaydolup 12 fatura dönemi boyunca Avea'nın faturalı tarifelerinde kalacaklarına dair taahhütte bulunan müşterilerimiz için 12 fatura dönemi boyunca geçerli fiyattır.Taahhüt bitiminde aylık ücret 27 TL olarak güncellenecektir.

Tarifeye Avea, Taraftar, TTNET ve diğer işbirliği faturasız tarifelerinden geçiş yoluyla kaydolup taahhüt vermeyen müşterilerimiz için geçerli fiyattır.

 

Facebook'ta paylaş butonu
Print
  • ÇOK OKUNANLAR
  • ÇOK YORUMLANANLAR

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku