Ankara Konut Projeleri

Ankara-Ankapark ne zaman açılacak ?

Ankaralının Ankapark buluşması ne zaman ?

14 Eylül 2015 17:21
-A

+A

ANKARA Atatürk Orman Çiftliği (AOÇ) arazi üzerinde inşaa edilen ve planı mahkeme tarafından iptal edilen Ankapark'ın açılışı muammaya dönüştü. Başkan Melih Gökçek, sosyal medya hesabından Ankapark'ın 'gelecek yıl bu zamanlar' açılacağını yazdı.

Başkan Melih Gökçek, sosyal medya hesabından Ankapark'ın 'gelecek yıl bu zamanlar' açılacağını yazdı. 

ANKARA Atatürk Orman Çiftliği (AOÇ) arazi üzerinde inşaa edilen ve planı mahkeme tarafından iptal edilen Ankapark'ın açılışı muammaya dönüştü. Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in 'tamamlandığında 1.5 milyar TL'ye mal olacağını' açıkladığı Ankapark'ın açılış tarihi de'farklı açıklamalarla sürekli ileri bir tarihe erteleniyor. 30 Mart yerel seçimlerinden önce 2014'ün sonunda hizmete açılır" denen Ankapark, 2015'in bitimine 3 ay kala hala açılamadı. Son olarak Başkan Gökçek, sosyal medya hesabından bir kullanıcıya verdiği cevapta, "Ankapark inşaallah gelecek sene bu zamanlar hizmete girer." diyerek 2016 Eylül ayını işâret etti. Gökçek'in bu açıklaması, "Ankapark'ın sonu da Keçiören metrosu gibi mi, olacak?" yorumlanna neden oldu. 

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in 30 Mart 2014 yerel seçiminden hemen önce 'en büyük projem' dediği Ankapark'ta çalışmalar devam ediyor. Gökçek, daha önce 2014'ün sonunda, ardından da 2015 yılı sonunda açılacağı söylenen Ankapark'ın 'gelecek yıl bu zamanlar' açılacağını açıkladı.


Kaynak link:http://emlakkulisi.com/ankapark-ne-zaman-acilacak/409470

Zaman

Facebook'ta paylaş butonu
Print
  • ÇOK OKUNANLAR
  • ÇOK YORUMLANANLAR

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku