Küçük Ev Alatleri

Akel elektrikli ev alatelerinde sevgililer günü indirimi

Akel elektrikli ev alatelerinde sevgililer günü indirimi

28 Ocak 2015 16:41
-A

+A

Akel’den sevgiliye birbirinden güzel hediye
 
 
Akel Elektrikli Ev Aletleri, damak zevkine düşkün sevgililer için birbirinden değişik hediye alternatifleri hazırladı. Akel’in davul fırından ocağa, elektrikli ızgaradan barbeküye, pizza tavasından tost makinesine 40 değişik üründen oluşan hediye seçenekleri sevgilisine sağlıklı ve lezzetli yemekler hazırlamak isteyenlere sesleniyor
 
 
14 Şubat Sevgililer Günü’nde “sevgilinin kalbine giden yol mutfaktan geçer” diyenler için Akel Elektrikli Ev Aletleri, birbirinden şık ve fonksiyonel ürünler hazırladı. Akel’in davul fırından ocağa, elektrikli ızgaradan barbeküye, pizza tavasından tost makinesine 40 değişik üründen oluşan hediye seçenekleri sevgilisine sağlıklı ve lezzetli yemekler hazırlamak isteyenlere sesleniyor.
 
Hediye almayı zevke dönüştürüyor
 
Zengin ürün çeşitleri ve uygun fiyatlarıyla 14 Şubat’ta sevgilisine ne alacağına karar veremeyenlerin hayatını kolaylaştırmak istediklerini söyleyen Akel Elektrikli Ev Aletleri Genel Müdür Yardımcısı Yaşar Gümüşoluk, “Hem pratik hem de kullanım kolaylığına sahip olan Akel ürünleriyle kısa sürede birbirinden lezzetli ürünler hazırlamak mümkün” dedi.
 
www.akelevaletleri.com
Facebook'ta paylaş butonu
Print
  • ÇOK OKUNANLAR
  • ÇOK YORUMLANANLAR

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku