Konut Projeleri

5YÜZ60 Kurtköy Konut Projesi ayrıntıları ve fiyat listesi

5YÜZ60 Kurtköy Konut Projesi ayrıntıları ,ev fiyatları

5YÜZ60 Kurtköy Konut Projesi ayrıntıları ve fiyat listesi

3 Kasım 2013 11:14
-A

+A

Eminevim imzalı 5YÜZ60 Kurtköy projesinde 72 ay faizsiz taksitlendirme yapılıyor. Ekim ayında satışa sunulan 560 konutluk proje yaklaşık 24 bin metrekare alan üzerine kuruluyor ve yüzde 80'i yeşile ayrılıyor. 

3 blokta yükselen projede 44 metrekare ile 170 metrekare arasında değişen daire seçenekleri yer alıyor. Projede, tenis kortu, voleybol sahası, basketbol sahası, açık spor ve yürüyüş alanları, fitness salonları, yüzme havuzları, kreş ve çocuk oyun alanları yer alıyor. Anadolu Yakası 'nın yükselen bölgesi Kurtköy'deki proje Sabiha Gökçen Havaalanı'na yürüme mesafesinde olmasıyla öne çıkıyor. 

Modern tasarıma sahip projede hayatı kolaylaştıran uygulamaların yanı sıra gelişmiş mimari teknikler kullanılacak. Eminevim 5YÜZ60 Kurtköy, 23 bin 850 metrekare alan üzerine kurulu ve yüzde 80'i yeşil alan ve su peyzajına ayrıldı. Bin 385 metrekare kapalı sosyal alanı bulunan projede kullanımlar ev ve ofis şeklinde sunuluyor.

Daire tipleri ise; 1+0, 1+1, 2+1, teraslı 3+1 olarak tasarlandı. Daireler 44 metrekareden başlıyor, projede 170 metrekare +120 metrekare teras şeklinde seçenekler de var. Emin Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Emin Üstün yaptığı açıklamada; Eminevim'in yıllarca alt ve orta gelir grubunu kendine özgü sistemiyle faizsiz ev sahibi yaptığını vurguladı.

Bunun yanında faizsiz olması temel prensibiyle hareket ederek Konut üretimi noktasında da Türkiye'de iddialı projeler ve seçenekler sunduklarını belirtti. Türkiye'de ilk olarak Ahenk İstanbul projesinde kredi kullandırmadan Eminevim bünyesinde 108 ay, 72 ay, 60 ay gibi faizsiz taksitlendirmeler yaptıklarını belirten Üstün, 5YÜZ60 Kurtköy projesinde de 72 ay faizsiz taksitlendirme imkanı sunduklarını belirtti.konuthaberleri.com

Emin Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Üstün, İlerleyen dönemlerde faizsiz Konut satışına yönelik yeni sistemler geliştireceklerini, insanların ekonomik yoldan ev sahibi olmaları için çeşitli çalışmalar yürüttüklerini sözlerine ekledi. 

5YÜZ60 KURTKÖY İLETİŞİM BİLGİLERİ

Facebook'ta paylaş butonu
Print
  • ÇOK OKUNANLAR
  • ÇOK YORUMLANANLAR

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku