İstanbul Konut Projeleri

360 Kurtköy Konut Projesi evlerin fiyatı ne kadar ?

360 Kurtköy Konut Projesi evlerin fiyatı kaç tl ,teslim tarihi ne zaman tapu var mı ?

21 Ekim 2015 20:48
-A

+A

Yapılan büyük yatırımlar ve kentsel dönüşüm hamleleriyle dikkat çeken Kurtköy'de, Hanesel Yapı ve Demirbaş Yapı ortaklığıyla inşa edilen yeni projenin satışına başlandı.

Yapılan büyük yatırımlar ve kentsel dönüşüm hamleleriyle dikkat çeken Kurtköy'de, Hanesel Yapı ve Demirbaş Yapı ortaklığıyla inşa edilen yeni projenin satışına başlandı. "360 Kurtköy" isimli proje; bölgenin en nezih bölgelerinden Çamlık'ta 320 milyon TL yatırım değeriyle hayata geçiriliyor.

Hanesel Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Aydoğan Selimoğlu, "Eğimli bir arazi üzerinde, kademeli mimarisi ile birbirinin önünü kesmeyen bloklardan oluşan 360 Kurtköy'de insanlar, ferah manzaraların keyfini çıkartacak. 2013 yılında 1. etabı tamamlanan, günümüze kadar 120 firmayı (2 bin beyaz yakalı) bünyesine toplayan Teknopark'ta, 2023 yılında kadar 30 bin beyaz yakalının istihdam edilmesi hedefleniyor. Bu durum doğrudan bölgenin primlenmesine ve evlerin daha da değerlenmesine sebep oldu" dedi.  

Demirbaş Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Sefa Demirbaş da, 1+1 tipinde evlere bu projede yer vermediklerini söyledi. Demirbaş; "Geniş ailelerin oturabileceği, komşuluk ilişkilerinin daha sıcak olacağı bir proje olacak.  Her dairede balkon bulunuyor. Konutlarımızın tamamında 'buçuk' diye ifade ettiğimiz, 5.5 metrekareye varan giyinme odaları mevcut olacak" diye konuştu. 

 

Türkiye

Facebook'ta paylaş butonu
Print
  • ÇOK OKUNANLAR
  • ÇOK YORUMLANANLAR

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku