Kampanya Haberleri

24 Kasım 2015 Öğretmenler Günü kampanya haberleri

24 Kasım 2015 Öğretmenler Günü kampanya haberlerinde THY ve Ziraat Bankası'nın kampanyalarını göreceksiniz.

24 Kasım 2015 Öğretmenler Günü kampanya haberleri

10 Kasım 2015 21:05
-A

+A

Öğretmenlere Yüzde 50 İndirimli Uçuş Fırsatı

24 Kasım’da kutlanacak ‘Öğretmenler Günü’ nedeniyle özel bir kampanya düzenleyen Türk Hava Yolları, gelecek Türkiye’nin mimarları öğretmenlerimize 24-30 Kasım tarihlerinde başlayan iç hat uçuşlarında ve 24 Kasım tarihinde başlayan dış hat uçuşlarında yüzde 50 indirim düzenleyecek.

Türk Hava Yolları, gençlerimizi büyük emek ve özveriyle yetiştirip hayata kazandıran, ülkemizi daha modern günlere taşıyan öğretmenlerimize özel bir kampanya düzenliyor. ‘24 Kasım’ Öğretmenler günü dolayısıyla gerçekleştirecek uygulamada 24-30 Kasım(dahil) tarihleri arasında başlayan iç hat ve 24 Kasım tarihinde başlayan dış hat seyahatlerde öğretmenlerimiz biletlerini yarı fiyatına alma şansı bulacaklar.

Öğretmen, emekli öğretmen ve öğretim üyelerinin yararlanabileceği yüzde 50 indirim kampanyası hem iç hem de dış hatlarda geçerli olacak.

İndirimli biletlerini satın alabilecek öğretmenlerimiz, belgelerini ibraz etmeleri durumunda bu kampanyadan faydalanabilecekler.

Öğretmenler günü indirimiyle ilgili diğer bilgiler THY satış ofisleri, THY Rezervasyon 444 0 849 nolu telefon ve www.thy.com adresinden alınabilir.

Facebook'ta paylaş butonu
Print
  • ÇOK OKUNANLAR
  • ÇOK YORUMLANANLAR

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku