Akaryakıt Kampanyaları

2018 BP Maximum kart akaryakıt kampanyası

2018 BP Maximum kart akaryakıt kampanyası detayları

2018 BP Maximum kart akaryakıt kampanyası

16 Şubat 2018 12:09
-A

+A

BP AKARYAKIT KAMPANYASI

BP'de kampanya bitmiyor.

Akaryakıt şirketleri arasındaki yoğun rekabet sürüyor.

Her gün yeni bir kampanya haberi duyduğumuz akaryakıt sektöründe son kampanya dünyanın önde gelen akaryakıt şirketlerindn olan BP'den geldi.

BP , Maximum kart ile işbirliğine giderek müşterilerine 40 TL'ye varan MAXİ PUAN  kazandırıyor.

İşte BP Maximum kart kampanya detayları

  • 15 Şubat – 31 Mart 2018 tarihleri arasında Maximum Kart sahibi müşterilerin, Maximum anlaşmalı BP akaryakıt istasyonlarından tek seferde ve farklı günlerde yapacakları 100 TL ve üzeri 4. yakıt alışverişlerine yine sadece Maximum anlaşmalı BP istasyonlarından yapılacak yakıt harcamalarında kullanılmak üzere 30 TL MaxiPuan yüklenecektir. Kampanya katılımını Maximum Mobil’den gerçekleştiren müşterilere Maximum anlaşmalı BP istasyonlarından yapılacak yakıt harcamalarında kullanılmak üzere 40 TL MaxiPuan yüklenecektir. MaxiPuan’lar 6 Nisan 2018 tarihinde yüklenecek olup, son kullanma tarihi 20 Nisan 2018’dir. Bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kere yararlanabilecek olup en fazla 40 TL ilave MaxiPuan kazanabilecektir.
  • 40 TL MaxiPuan kazanabilmek için katılımın Maximum Mobil üzerinden gerçekleşmesi gerekmektedir. Maximum Kart sahipleri, Maximum Mobil veya maximum.com.tr kampanya sayfasına girip kayıt olabilir ya da “BP” yazıp boşluk bırakarak kartların son 6 hanesini yazarak 4402 ‘ye SMS ile gönderebilir. Ziraat Maximum Kart sahiplerinin ise “BP” yazıp boşluk bırakarak kartların son 6 hanesini yazarak 4757 ‘ye SMS göndermesi gerekmektedir. Gönderilen her bir SMS için GSM operatörleri tarafından 1 SMS karşılığı ücret tahsil edilmektedir.
  • Maximiles, MercedesCard ve Bankamatik Kartları kampanyaya dahil olup Maximum Aidatsız Kart, İş’te Üniversiteli Aidatsız Kredi Kartı, Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. Ziraat Maximum Kart sahipleri en fazla 30 TL MaxiPuan kazanabilmektedir.
  • Kampanya kapsamında işlemlerin Maximum üye işyeri BP istasyonlarındaki Maximum anlaşmalı İş Bankası POS cihazları üzerinden yapılması gerekmektedir.Facebook'ta paylaş butonu
Print
  • ÇOK OKUNANLAR
  • ÇOK YORUMLANANLAR

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku