Araba Kampanyaları

2016 Opel Astra fiyatı faiz kampanyaları

2016 Opel Astra fiyatı faiz kampanyaları hakkında bilgiler

2016 Opel Astra fiyatı faiz kampanyaları

24 Nisan 2016 03:07
-A

+A

YILIN OTOMOBİLİYLE YILIN TEST SÜRÜŞÜNE ÇIKIN!

Otomotiv alanında Avrupa’nın en seçkin gazetecileri denedi. Yeni Astra’yı yılın otomobili seçti. Şimdi yılın otomobiliyle yılın test sürüşüne çıkma sırası sizde. Yeni Astra Opel Showroomları’nda sizi bekliyor. Siz de gelin, Astra’yı sınıfının çok ötesine taşıyan özellikleri kendiniz deneyin. Onun için neden “lüks sınıfı üzecek” dediğimizi daha iyi anlayacaksınız.

Şimdi siz de hemen bir Opel showroom’una gelin. Yılın test sürüşüne katılarak, çekilişle Yeni Astra kazanma şansını yakalayın.

NİSAN AYINA ÖZEL 0 FAİZ FIRSATI.

Nisan ayında size uygun kredi koşulları ile Yeni Astra’ya sahip olabilirsiniz. Şimdi Nisan ayına özel 0 faiz fırsatından faydalanmak için hemen bir Opel showroomunu ziyaret edin.

Kredi Tutarı
Vade (Ay)
Faiz Oranı
Taksit Tutarı
Tahsis Ücreti*
Yıllık Toplam Maliyet Oranı*
Toplam Geri Ödeme**

Kampanya 12 - 30 Nisan 2016 tarihleri arasında ve 0 km Opel Astra HB model araçlar için geçerlidir. Kampanya kapsamında araç bedelinin 50.000 TL ye kadar olan kısmı için %70, 50.000 TL üzerindeki kısımı için %50 kredilendirme yapılacaktır. Bireysel müşterilere kullandırılacak 20.0000 TL kredi için aylık %0 faiz oranı ile 20 ay vadeli, eşit taksitli ödemeli kredi için, Tahsis ücreti 100 TL, toplam geri ödeme tutarı 20.100 TL olmaktadır. Kredinin yıllık maliyet oranı % 0,5768 dir. Kampanya kapsamında hayat sigortası zorunluluğu bulunmadığından toplam maliyete dahil edilmemiştir. Aylık ve yıllık maliyete Kasko dahil edilmemiştir. Kredi kullanımı finans kuruluşunun onayına bağlıdır. Finansal kuruluşunun, kredi koşullarında, kampanyada ve faiz oranlarında değişiklik hakkı saklıdır.

 

*Yıllık maliyet oranı olarak ifade edilen oran efektif yıllık faiz oranı olup, hesaplamasına sigorta primi dahil edilmemiştir.
**Kredinin toplam maliyeti kredi taksitlerinin toplamı ve tahsis ücretini içermektedir.

20.000
20
0
1.000
100
0,5768
20.100

Test Edİn, YIlIn Otomobİlİnİ KazanIn.

 

BİRİNCİ SINIFTA YERİNİZİ AYIRTMAK İÇİN www.opel.com.tr sayfasını ziyaret edebilirsiniz

Facebook'ta paylaş butonu
Print
  • ÇOK OKUNANLAR
  • ÇOK YORUMLANANLAR

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku