Mobilya Kampanya

2014 Yataş yaz indirim kampanyaları ürün fiyatları

2014 Yataş yaz indirim kampanyaları ürün fiyatları

2014 Yataş yaz indirim kampanyaları ürün fiyatları

25 Mayıs 2014 11:54
-A

+A

Yataş mağazalarında kampanya ve indirimler sürüyor. Yataşta Net %25 indirim fırsatı sizleri bekliyor. Kampanya kapsamında 23 Mayıs – 30 Haziran 2014 tarihleri arasında tüm mobilya ürünlerinde %18, tüm mobilya, yatak, baza, başlık ürünlerinde ve 6.450TL üstü alışverişlerde %25 indirim fırsatı sizleri bekliyor.

Kampanya Ayrıntıları

    İndirim Kampanyası; 01 Mayıs-30 Haziran 2014 tarihleri arasında yapılacak alışverişlerde geçerlidir.
    %18 İndirim Kampanyası’nda; tüm mobilya ürünlerinde peşin fiyat üzerinden %18 KDV İndirimi uygulanır.
    %25 İndirim Kampanyası; tüm mobilya, yatak, baza, başlık ürünlerinde ve 6.450TL üstü alışverişlerde geçerlidir.
    Ürünün peşin fiyatı üzerinden %25 indirim uygulanır.
    Bu kampanya, KDV indirim kampanyası veya başka bir indirim kampanyası ile birleştirilemez.
    Fırsat ürünleri, aksesuarlar kampanyaya dahil değildir  ve bu ürünlerin indirim tutarları fiyat listesinde ayrıca belirtilmiştir.
İndirim Kampanyası; 01 Mayıs - 30 Haziran 2014 tarihleri arasında yapılacak alışverişlerde geçerlidir. %18 İndirim Kampanyası’nda; peşin fiyat üzerinden %18 KDV indirimi uygulanır. %25 İndirim Kampanyası; yatak, baza, başlık alışverişlerinde peşin fiyat üzerinden ve 2.450 TL üstü alışverişlerde geçerli olup, KDV indirim kampanyası veya başka bir kampanya ile birleştirilemez. Bu kampanyaya fırsat ürünleri, aksesuarlar, STL Lisanslı ürünler ve tekstil ürünleri dahil değildir ve bu ürünlerin indirim tutarları fiyat listesinde ayrıca belirtilmiştir.

Sektörün En Beğenilen Türk Mobilya Markası

Türkiye’nin bir numaralı ekonomi dergisi “Capital”in her sene yaptığı “Türkiye’nin En Beğenilen Şirketleri” araştırmasının 14’üncüsü Aralık sayısında açıklandı.
 

YENİ - Handy Yastık 12,90 TL

Microfiber kumaştan üretilen, silikon elyaf dolgulu ekonomik Handy Yastık ve Yorganlar hafif, kabarık ve yumuşaktır. Handy Yorgan'ın tek ve çift kişilik ebatları mevcuttur. Tek kişilik Handy Yorgan 49,90 TL, çift kişilik Handy Yorgan ise 59,90 TL'dir.

 

World’e özel peşin fiyatına 9 taksit!Yapı Kredi World ile anlaşmalı Yataş satış noktalarında 1 Mayıs - 30 Haziran tarihleri arasında Yapı Kredi kredi kartları ile Yapı Kredi POS’larından yapılacak 3 taksitli alışverişlere müşteri talebine bağlı olarak +6 taksit fırsatı sunulacaktır.

 

 

Facebook'ta paylaş butonu
Print
  • ÇOK OKUNANLAR
  • ÇOK YORUMLANANLAR

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku